W drugą sobotę grudnia 2017 roku odbyła się Blogowigilia, czyli największe, świąteczne spotkanie twórców internetowych w Polsce.  Po raz szósty  przedstawiciele blogosfery spotkali się, by w świątecznej atmosferze, porozmawiać oraz wymienić się doświadczeniem i pomysłami.

Od 2012 roku impreza zgromadziła blisko 3000 blogerów, youtuberów i innych twórców. Dotarła do milionów odbiorców w mediach społecznościowych.

Jednym z filarów Blogowigilii jest pomoc charytatywna potrzebującym. We współpracy z Partnerami Blogowigilii organizatorzy wsparli finansowo i rzeczowo stowarzyszenia, domy opieki, fundacje. Uczestnicy Blogowigilii włączyli się w działalność: Szlachetnej Paczki, projektu Charytatywni Allegro oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

W tym roku czwarty raz z rzędu odbyły się warsztaty dekorowania gwiazdy betlejemskie, czyli poinsecji, które są ulubionym punktem wieczoru. Uczestnicy pod czujnym okiem Kasi Ogórek, autorki bloga Twoje DIY mieli możliwość ozdobienia poinsecji. Blogowigiliści udekorowali ponad 160 gwiazd, bawiąc się formą, kolorami i dodatkami. Postawili na modne naturalne dodatki jak szyszki, laski cynamonu, anyż i suszone owoce. Nie zabrakło jednak miłośników stylu glamour, którzy do udekorowania gwiazdy wybrali świecące elementy, na koniec krasząc swoje dzieło brokatem.

W ramach atrakcji została przygotowana konstrukcja, pełniąca funkcję ramy bogato ozdobiona kolorowymi gwiazdami betlejemskimi. Uczestnicy entuzjastycznie pozowali do zdjęć, które chętnie umieścili na Instagramie tagując swoje selfie #thechristmasstar #gwiazdabetlejemska #poinsecja. Ramę wyczarowała Joanna Lewandowska z Kwiatowej Manufaktury.

Warsztaty odbyły się w ramach kampanii unijnej Stars Unite Europe, zainicjowanej przez producentów gwiazdy betlejemskiej Stars for Europe.

 

O autorze
Red

Red

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz