Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol prowadzi sprzedaż kwiatów żywych, doniczkowych oraz artykułów dekoracyjnych posiłkując się wieloma kanałami sprzedaży. 

Jednym z kanałów jest vanselling to znaczy sprzedaż bezpośrednia z odpowiednio przystosowanych do tego samochodów, dzięki którym Śląskie Centrum Florystyczne dostarcza kwiaty oraz artykuły dekoracyjne prosto pod drzwi kwiaciarni. Bez wątpienia największym atutem tego rozwiązania jest oszczędność czasu klienta jak również stały dostęp do kilkudziesięciu rodzajów kwiatów, dodatków oraz innych podstawowych towarów każdego dnia lub według ustalonego wcześniej harmonogramu dostaw. Poza towarami „codziennego użytku” Hurtownia Rekpol we współpracy z przedstawicielami handlowymi robi wszystko, aby sprostać najróżniejszym zamówieniom składanym przez klientów, które również są bezpośrednio dostarczane do kwiaciarni.

Kolejnym kluczowym atutem firmy jest z pewnością  możliwość zamawiania kwiatów bezpośrednio z Holandii poprzez stronę www.rekshop.pl. Nasze serwery połączone są bezpośrednio z holenderskimi dostawcami i ogrodnikami dzięki czemu w czasie rzeczywistym możemy zamawiać kwiaty z bardzo bogatej oferty kwiatów ciętych oraz doniczkowych. Bez względu na kanał sprzedaży i sposób złożenia zamówienia – czy to internetowo czy telefoniczne – przedstawiciele Firmy Rekpol dostarczają towar prosto do kwiaciarni posiadając ponadto szeroki wybór pozostałego asortymentu w codziennej sprzedaży. Warto również nadmienić, że dzięki odpowiednim warunkom termicznym panujących w przestrzenni ładunkowej samochodów z podziałem na kwiaty cięte jak i doniczkowe, znacznie wydłuża się świeżość roślin zanim trafią do ostatecznego odbiorcy.

Zachęcamy do kontaktu ze Śląskim Centrum Florystycznym Rekpol w celu otrzymania dodatkowych informacji jak również podjęcia współpracy poprzez formularz kontaktowy na stronie www.rekshop.pl,  firmowego Facebooka lub bezpośrednio ze specjalistą do spraw sprzedaży internetowej, panem Pawłem Kermel, tel. 693 371 500 lub z jednym z kierowników regionalnych, panem Markiem Sakłak, tel. 661 503 162, oraz Rafałem Saładajczyk, tel. 726 214 004.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl