Palmy, fikusy, sukulenty i inne roślinny doniczkowe w towarzystwie przystojnych, często skąpo odzianych mężczyzn. Takie właśnie obrazki zdobią karty kalendarza, który został niedawno wydany przez „Boys with Plants”. Jeśli więc chcemy ozdobić ściany wizerunkami przystojnych panów w otoczeniu miejskiej dżungli, to nie pozostaje nam nic innego jak zamówić swój egzemplarz na Amazonie.

„Boys with Plants” to nazwa konta na Instagramie, które utworzone zostało w październiku 2016 roku przez miłośnika roślin Scotta Cain’a. Twórca konta na pewno nie spodziewał się sukcesu, jaki osiągnie jego profil, tym bardziej że początkowo chciał on jedynie prezentować piękno roślin i oczywiście „gorących” facetów. Pomysł, który miał być zabawą szybko zyskał popularność i… stał się światowym fenomenem. Obecnie konto na Instagramie obserwuje 157 tys. osób!

O Boys with Plants rozpisały się media na całym świecie, takie jak Vogue, The New York Times, Cosmopolitan, The Guardian oraz wiele innych. Powstała strona internetowa, wydano album z najciekawszymi zdjęciami i poradami, a ostatnio wspomniany już kalendarz.

Projekt jest ciągle rozwijany. Założyciel konta postarał się, by oprócz zdjęć pojawiały się także porady dotyczące pielęgnacji prezentowanych roślin. Dlatego w rolach modeli występują również popularni plantinfluencerzy (influencerzy zajmujący się roślinami doniczkowymi). Nie oznacza to jednak, że publikowane są wyłącznie zdjęcia osób popularnych. Na profilu może znaleźć się każdy wielbiciel roślin, który umieści na swoim koncie instagramowym zdjęcie opatrzone hashtagiem #boyswithplants (jak to zrobić jest opisane na boyswithplants.com). O tym, czy nasze zdjęcie zostanie pokazane na modnym profilu zdecydują administratorzy. Panowie, jesteście gotowi by się pokazać? Pamiętajcie jednak, że na zdjęciu główną rolę mają grać rośliny, a nie nagie torsy 😉

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl