Polina Shkolnikova i jej dekoracje

07/05/2014

Międzynarodowa wystawa dekoracji i wystroju wnętrz Decor, która odbywa się dwa razy w roku w Kijowie, odbyła się również i w tym roku, mimo trudnej sytuacji jaka panuje na Ukrainie. Wystawcy po raz kolejny mogli zaprezentować aktualne trendy w designie czy projektowaniu wnętrz.

[imagebrowser id=73]

Kijowska wystawa jest wzbogacana prezentacjami z obszaru floral design. Jest to więc świetna okazja by osobiście poznać znanych mistrzów i projektantów, do których zdecydowanie należy ukraińska florystka Polina Shkolnikova. Dekoracje florystyczne, które pokazała na swoim stoisku są  przeznaczone właśnie do wnętrz. Wykonane z żywych kwiatów i materiału roślinnego mają stanowić „kwintesencję przyrody”, jak to określiła autorka.  „Wszystko na naszej planecie rozwija się tworząc rodzaj spirali i zostaje zamknięte w jakimś cyklu” opisuje Shkolnikova.

Trzymamy kciuki za florystów mieszkających  na Ukrainie w tym trudnym dla nich czasie. Polinie Shkolnikovej gratulujemy nietuzinkowego podejścia do florystyki i… dziękujemy za piękne zdjęcia.

Polina Shkolnikova

Kwiatowym sponsorem Poliny był importer róż – firma Аскания-Флора.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl