Postaw na swój rozwój. Za darmo!

24/01/2015

lider_NDIO_205_x_280_styczen_2015.aiWarto rozwijać i doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nową wiedzę. Pewnie myślisz szkoda pieniędzy. Jednak teraz pojawia się niepowtarzalna szansa, ponieważ w Szkole Policealnej LIDER, w której nie jest wymagana matura, w systemie zaocznym kierunek FLORYSTA jest całkowicie za darmo. Rekrutacja trwa do końca lutego.

360 godzin lekcyjnych, 1 rok, II semestry, obejmuje takie zagadnienia jak: materiałoznawstwo roślinne i nieroślinne, kulturowe podstawy florystyki, środki wyrazu twórczego, kompozycje florystyczne, podstawy przedsiębiorczości, przedsiębiorstwo florystyczne, język obcy we florystyce, zajęcia praktyczne – tworzenie kompozycji i aranżacji florystycznych.

Dodatkowo każdy na dobry początek otrzyma tablet samsung z elektronicznymi podręcznikami niezbędnymi do zdania końcowych egzaminów, które zostaną zorganizowane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Po ukończeniu nauki słuchacz zdobywa tytuł Florysta.

Szkoła Policealna LIDER działa w oparciu o decyzję Kuratorium Oświaty z dnia 19.08.2014 o nr 71/2014. Jest to szkoła niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Nauka jest bezpłatna i nie wiąże się dla słuchacza z żadnymi opłatami. Po której zakończeniu absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły zgodne z zasadami i wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN). Słuchacz uzyskuje legitymację uprawniającą do zniżek: MPK, PKS, PKP oraz może uzyskać zaświadczenie do ZUS, KRUS, WKU, MOPS.

W zawodzie florysty nie ma granicy wiekowej, zawód ten mogą wykonywać osoby w każdym wieku, także starsze pod warunkiem, że posiadają odpowiednie kwalifikacje, warunki zdrowotne i predyspozycje.

Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły 71 324 68 58 lub sekretariat@lider.wroclaw.pl. Więcej o kierunku można przeczytać na stronie internetowej www.lider.wroclaw.pl
.
Lider

 

 

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl