Warszawskie Mega Targi Ślubne

10/12/2013

[imagebrowser id=39]

W ostatni weekend 7-8.12.2013 r. w Hali Torwar w Warszawie odbyły się 10 jubileuszowe Mega Targi Ślubne. W ten sposób sezon targów 2014 w Warszawie został oficjalnie otwarty. Mieliśmy tam swoje stoisko.

W przeciągu dwóch dni targi odwiedziło wielu klientów. Mimo mało sprzyjającej, wietrznej i śnieżnej pogody, goście nie zawiedli. Zaprezentowaliśmy wiązanki ślubne i dekorację stołu. Na ekranie telewizora pojawiały się nasze kwiatowe realizacje. Pod ręką mieliśmy elektroniczne sprzęty, ułatwiające kontakt i pokazywanie zdjęć, katalog z kwiatami, ulotki i drobne upominki dla klientów, tak byśmy zostali zapamiętani. Modelki, które prezentowały na wybiegu suknie ślubne również prezentowały nasze wiązanki.

Podczas dwóch dni targów, klienci mogli liczyć na wiele promocji i wspaniałe nagrody, które zostały wylosowane drugiego dnia. Wartość pakietów to nawet kilkanaście tysięcy złotych, m.in. bony na suknie ślubne, wiązanki i inne.
Na targach obecnych było kilka firm dekoratorskich i kwiaciarni-pracowni florystycznych. Każda prezentowała swoje kompozycje, zachęcając przyszłych nowożeńców do współpracy. W tym roku zaobserwowaliśmy, że klienci przychodzą bardziej przygotowani. Wielu ma już sprecyzowane pomysły lub konkretne pytania, na które staraliśmy się odpowiedzieć. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z przyszłymi nowożeńcami.

Atmosfera targów na Torwarze zawsze sprzyja miłym rozmowom i owocuje podpisanymi umowami na usługi florystyczne. Za rok też tam będziemy.

autor: Julia Szymczuk-Rozbicka
www.tajemniczyogrod.waw.pl

O autorze
Julia Szymczuk-Rozbicka

Julia Szymczuk-Rozbicka

florystka, w 2010 r. ukończyła studia podyplomowe w SGGW na kierunku Florystyka. Obecnie prowadzi Pracownię Florystyczną "Tajemniczy Ogród". Odwiedź jej stronę: tajemniczyogrod.waw.pl