Bądźmy Eko! Jak to zrobić otaczając się pięknymi roślinami w pracy i domu? Mamy rozwiązanie. Innowacyjny produkt, całkowicie naturalny – to Nano Woda MNP. Trzeba pamiętać, że przecież piękne kwiaty wymagają dobrej wody, możemy spełnić pragnienie, by to co wypływa z natury było zawsze blisko nas.

Mamy dla Państwa propozycję produktu całkowicie zmieniającego użycie wody i dającego rewelacyjne efekty, jeśli chodzi o trwałość roślin oraz ich wygląd. To Nano Woda MNP. Dzięki unikalnej technologii Nano Woda MNP jest nasycana nano pęcherzykami gazów (tlenu, ozonu, azotu, dwutlenku węgla) o rozmiarach miliardowych części metra. Dzięki takim rozmiarom wnikają one bez problemu we wszystkie tkanki roślin odżywiając i konserwując je, jednocześnie w zasadniczym stopniu hamując rozwój glonów, bakterii i innych mikroorganizmów. W codziennej praktyce w kwiaciarni i pracowni florysty istnieje konieczność ciągłego dbania o stan wody, jej wymiany, mycia wazonów i naczyń oraz konieczność stosowania środków chemicznych w celu ochrony przed rozwojem glonów i mikroorganizmów,  które odpowiadają za pojawienie się bardzo nieprzyjemnego zapachu zgnilizny.

Dzięki użyciu Nano Wody MNP rośliny cięte mają trwalsze i bardziej atrakcyjne kwiatostany, bardziej intensywnie pachną, a woda w której są przechowywane kwiaty i zieleń dekoracyjna nie zawiera glonów i jest klarowna oraz zachowuje świeżość nawet przez 14 dni. Stosuję Nano Wodę MNP i sprawdziłam, że nie wydziela ona przykrego zapachu. Wszystkie te właściwości potwierdzone są także badaniami naukowymi.

Bądźmy eko! Wodę trzeba chronić, ale także rośliny – przed negatywnym działaniem glonów i mikroorganizmów oraz bakterii. Zwróćmy uwagę, że w obecnych czasach niezwykle istotne jest ograniczanie zużycia środków chemicznych. Ideałem byłaby hodowla bez chemii. Pamiętajmy, że wszystkie środki chemiczne, które wylewamy trafiają do ścieków. Nie pozostaje to bez wpływu na nasze zdrowie. Jak pogodzić sprzeczności – z jednej strony konieczność stosowania związków chemicznych a z drugiej strony dbałość o środowisko?  Rozwiązanie jest proste – wystarczy sięgnąć po Nano Wodę MNP.

Użycie jej nie wymaga żadnych dodatkowych operacji ani zabiegów, po prostu podajemy ją roślinom ciętym i doniczkowym, rabatowym i hodowanym w ogrodach np. wertykalnych. W efekcie rośliny są znacznie odporniejsze i trwalsze, lepiej się ukorzeniają, mają bardziej obfite kwiatostany na każdym etapie wzrostu, oraz bardziej intensywnie pachną, o czym już wspominaliśmy.

Podkreślam, że Nano Woda MNP to produktu całkowicie zmieniający praktykę zużycia wody i dający rewelacyjne efekty absorpcji środków odżywczych z gleby i wody oraz niedający toksycznych ścieków. Jednocześnie zaobserwujecie Państwo, przyśpieszenie wzrostu roślin i znacznie lepsze kwiatostany, zwiększenie przyrostu masy liściastej, a także szybsze i bardziej obfite owocowanie. Kwiaty, warzywa, rośliny ozdobne i zielne oraz ich sadzonki podlewane Nano wodą MNP będą miały więcej kwiatów. Korzystając z Nano Wody MNP można uzyskać nawet do 50% więcej owoców, a przyrost masy liściowej zwiększyć się może o ok. 20% -50% (w zależności od gatunku) pomimo braku dodatkowego nawożenia.

Użycie naszej Nano Wody MNP, podkreślmy jeszcze raz, nie wymaga żadnych dodatkowych operacji ani zabiegów, po prostu wlewamy ją do naczynia z kwiatami lub podlewamy rośliny. Nano Woda MNP używana do podlewania roślin doniczkowych zachowuje swoje właściwości odżywcze związane z zawartością mikro nano pęcherzyków gazów nawet dłużej niż w wazonie z kwiatami ciętymi. Sprawdźcie, to aż do 30 dni.  Nano Woda MNP oferowana jest dla florystów, pracowni i kwiaciarni, jako ekologiczny produkt przede wszystkim do roślin ciętych i doniczkowych. Nano Woda MNP to naturalna ochrona zdrowia w kwiaciarni oraz domu i ekologiczna pielęgnacja ogrodu.

Proponujemy Państwu Nano Wodę MNP w opakowaniu ekonomicznym 5 litrowym, w butelce 1 litrowej oraz półlitrowej (to opakowanie jest wygodne do stosowania przy wymianie wody w wazonach z kwiatami ciętymi). Praktyczne do zraszania i nawilżania są atomizery dostępne w dwóch pojemnościach 50 ml i 100 ml.  Atomizery są niezwykle przydatne w przygotowaniu kompozycji oraz pielęgnacji roślin. Więcej informacji o możliwości zastosowania Nano Wody MNP znajdziecie Państwo na stronie www.nanoprowater.pl

Zapraszamy do współpracy i kontaktu Nano Pro Water i Instytut Zdrowia i Hortiterapii. Wysyłkę zakupionych produktów realizujemy w dogodny dla odbiorcy sposób.

Zofia Wojciechowska i Krzysztof Mika

nanoprowater.pl

(Fotografia: z raportu badań mgr Joanny Bogdanowicz pracownika naukowego Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego.)


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl