Europa Cup 2020 inspirowana będzie muzyką. Dotychczas florystyka była oceniana wzrokiem, odczuwana zapachem i dotykiem. Tymczasem Florystyczne Mistrzostwa Europy 2020 to czas przełomu. Wydarzenie to przeniesie nas w inny, nieznany dotąd wymiar. Czeka nas prawdziwy taniec zmysłów!

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Floryści biorący udział w konkursie w trakcie 6 konkurencji będą mieli możliwość odniesienia się do swoich, indywidualnych preferencji muzycznych oraz do zaznaczenia swej odrębności kulturowej. Przygotowane zadania ukażą również wrażliwość, emocjonalność oraz otwartość uczestników, a kwiaty w ich rękach mają szansę stać się środkiem do stworzenia niepowtarzalnych, kto wie, może nawet ruchomych „obrazów”.

Kwiaty ze wszystkich stron świata i pokazy mistrzów spośród mistrzów

Podczas mistrzostw odbędzie się ciekawie zapowiadająca się seria pokazów pt. „4 strony świata”. Ze sceny zaczarowywać nas będą najwybitniejsi floryści z Ameryki Łacińskiej, Chin, Europy i Polski. Dzięki nim poznamy różne spojrzenia na florystykę, naznaczone kulturą, tradycją i temperamentem panującym w danym narodzie. Podziwiać będziemy kunszt i sztukę, która nie potrzebuje słów, a pomimo barier językowych, jest dostępna dla wszystkich. Jednym z najważniejszych wydarzeń Europa Cup 2020 będzie pokaz „Masters of Masters”, gdzie na jednej scenie wystąpią Mistrzowie Europy z wcześniejszych edycji konkursu. Historia Mistrzostw skrywa wiele prawdziwych gwiazd florystyki. Wieczorny pokaz to wyjątkowe spotkanie, które może się już więcej nie powtórzyć. Zobaczymy doświadczenie, twórczość, jakość i kreatywność, a wszystko to w niezwykłym show florystycznym.

 

Mistrzowie uczestniczący w pokazie „Masters of Masters”

 

Florystyka to także biznes!

Wiedza biznesowa w obecnych czasach jest niezbędna do prowadzenia dobrze prosperującej firmy. W trakcie Europa Cup 2020 odbędzie się cykl seminariów i paneli dyskusyjnych o przyszłości branży florystycznej. Wybitni specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie sprzedaży internetowej, social mediów, zrównoważonego rozwoju, działań marketingowych, trendów na 2021 rok oraz wielu innych tematów. Konkurs Europa Cup 2020 zakończy wieczorna Gala Finałowa, gdzie przy akompaniamencie muzyki zostanie ogłoszony tegorocznego zwycięzcę Europa Cup 2020. Zanim to nastąpi, zostanie rozegrana konkurencja finałowa z udziałem wszystkich zawodników. Organizatorzy przygotowali również ucztę dla zmysłów połączoną z licznymi atrakcjami artystycznymi oraz imprezą taneczną „do białego rana”. Międzynarodowe Centrum Kongresowe na trzy czerwcowe dni utonie w kwiatach. Ciekawe aranżacje florystyczne, wernisaże zdjęciowe, spotkania z producentami kwiatów i artykułów florystycznych, spotkania z wybitnymi florystami, konkursy dla odwiedzających i wiele innych atrakcji. Musicie tam być! Bilety już są dostępne w sprzedaży: KLIKNIJ TUTAJ

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl