euroflorist

Był piękny, słoneczny dzień, kiedy zadzwonił telefon. Spojrzałem na zegarek. Była 16:17, a dzwoniła ona. Moja przyjaciółka. Osoba, którą chyba od zawsze kochałem. Londyn pokochała tak, jak ja kochałem ją. Do dziś pamiętam jej uśmiech i błysk w oku. Telefon dzwonił, a ja zastanawiałem się o co chodzi. Odebrałem i usłyszałem: „Michał, zakochałam się i w przyszłym tygodniu wychodzę za mąż. Chciałam, żebyś w tym, tak ważnym dla mnie dniu, był obok mnie”. Zamarłem. Pierwsza myśl: „muszę tam być, przecież to moja najlepsza przyjaciółka!”. Niestety, moje finanse nie pozwalają mi na to, żeby pojawić się na miejscu. Nie polecę. Długo zastanawiałem się nad prezentem. Chciałem, żeby było to coś wyjątkowego. Przeszukując internet znalazłem niesamowitą firmę, świadczącą wyjątkową usługę wysyłki kwiatów na cały świat… Euroflorist!

Taką wiadomość kilka lat temu otrzymaliśmy od naszego, stałego już, klienta. Pełna emocji i wzruszeń, najważniejsza chwila w życiu najważniejszej osoby i kwiaty, jako nieodłączny element podniosłych momentów i nie tylko. To właśnie robimy, uszczęśliwiamy kwiatami!
Dbamy o to, aby ludzie mogli swobodnie przekazywać życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów. Być może to Ciebie szukamy, abyś nam w tym pomógł!

Euroflorist

Firma EuroFlorist na terenie Polski prężnie działa od 1995 roku. Przynależność do skandynawskiej organizacji sprawia, że poziom oferowanych usług odpowiada najwyższym światowym standardom.
Współpracuje z nami ponad 800 kwiaciarń. Cały czas się rozwijamy, dlatego, jeśli podzielasz naszą pasję
i tak samo jak my kochasz kwiaty, dołącz do nas! Wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej! Sprawiliśmy, że rozpoczęcie współpracy jest proste, opłaty są niskie, prowizja od zamówień wysoka, a oferta produktów bardzo szeroka. Dzięki temu możesz zbudować przewagę nad konkurencją!
No właśnie, a skoro o konkurencji mowa, na pewno nie raz zastanawialiście się, jak z nią sobie, oczywiście w zdrowy, kulturalny i zgodny z sumieniem sposób, radzić. To pytanie dręczy od zawsze i pojawia się w każdej branży. Jednak tutaj mowa o kwiatach… otóż to, kwiatach… i to jest właśnie nasza tajna ‘broń’! Po tygodniach rozmów z kwiaciarniami, miesiącach testów, planów i projektów, powołaliśmy do życia Kwiatowy Market. Miejsce stworzone dla florystów, którego brakowało na polskim rynku kwiatowym. Ktoś mógłby powiedzieć, że to tylko sklep internetowy z kwiatami, jak każdy, tak po prostu. Nic bardziej mylnego!

Wyjątkowość tego sklepu polega na tym, iż jest dostępny tylko dla kwiaciarni współpracujących z Euroflorist. Oznacza to ogromną przewagę nad konkurencją, mogąc zaoferować klientom zawsze świeże kwiaty najlepszej jakości. Co więcej, kwiaty ścinane są pod zamówienie, więc w chwili ich otrzymania mają najwyżej 3 dni! Dodatkowo kwiaty doręczane są prosto pod drzwi kwiaciarni, co pozwala na ogromną oszczędność czasu! Czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?

Euroflorist

logo-km2logo-euroflorist

 

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl