Magiczny wieczór… w Opolu

20/11/2012

Prestige-Kwiaty w Opolu kolejny raz zaskoczył przybyłych na „uroczyste otwarcie sezonu gwiazdkowego” florystów i zaproszonych gości. W środę 07.11.2012 o godz. 18.00 przy blasku świec, zapachu korzennych wypieków i grzanego wina zaprezentowano dwie obszerne wzorcownie.

Aranżację podzielono na „Industrialną biel”, w której wykorzystano pleksi, metal, nowoczesne choinki i konstrukcje. Nie zabrakło aniołków, gwiazdek, lampionów, poduszek, anielskich skrzydełek… Centralną część stanowił kwiatowy żyrandol, który przyprawił wszystkich przybyłych o zdumienie.

Druga część aranżacji to „Klasyka” – połączenie czerwieni z zielenią. Tutaj zrealizowano marzenia i wspomnienia z dzieciństwa. Unoszący się zapach cynamonu, anyżu, pierników i kory. Zawieszono wieniec z czerwonymi świecami, piękne nasadzenia z gwiazdy betlejemskiej i gaultherii, czerwone skarpety, filcowe renifery, korkowe gwiazdki, szyszki i ceramika…


Kwiatowy żyrandol – wzorcownia „Industrialna biel”


Wzorcownia „Klasyka”

Boże Narodzenie to czas, w którym spełniamy marzenia i obdarowujemy bliskich prezentami. Otwarcie sezonu gwiazdkowego stało się okazją do zaprezentowania inicjatyw społecznych, w których Prestige-Kwiaty w Opolu czynnie uczestniczy.

Prestige-Kwiaty stawia na młodych!!! Dlatego „Gwiazdami” tego wyjątkowego wieczoru byli adepci florystyki – uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu w Opolu. Wraz ze swoim instruktorem – Florystą i Managerem Prestige’a Marcinem Duda – przygotowali mini pokaz połączony z krótką autoprezentacją uczestników. Zaprezentowano nowoczesną interpretację wieńca adwentowego, duże formy, dekoracje stołu i nasadzenia.

Swój pierwszy oficjalny występ miał również Kornel Tomaszewski ze Zgorzelca – stypendysta Kwitnących Horyzontów i Hurtowni Prestige-Kwiaty w Opolu. Nietypowy wianek adwentowy, wykonany z liści klonu, z monochromatyczną dekoracją, niewątpliwie przypadł publiczności do gustu.

Po uroczystym otwarciu ruszył zakupowy maraton. Klienci podziwiali nowy towar, jego różnorodność, nowo zaaranżowaną hurtownię… Frekwencja jak zwykle dopisała. Odwiedzili nas klienci z Opola i okolic jednak nie zabrakło reprezentacji z innych miast: Kalisza, Poznania…

Dziękujemy za wyrazy uznania, gratulacje i tak liczne przybycie. Cieszymy się, że przygotowana nowa formuła przypadła Państwu do gustu…

Zapraszamy do odwiedzania Naszej strony: www.hurtownie-kwiatow.pl. Wkrótce nowe zdjęcia i relacje, a poniżej można zobaczyć kilka zdjęć „gwiazdkowych” aranżacji:
Wzorcownia „Industrialna biel”


Wzorcownia „Klasyka”


Ekspozycja „niebieska”


Ekspozycja „biało-czerwona”

O autorze