Modne kompozycje z poinsecją

17/12/2012

autor: Stars For Europe

Poinsecja

Poinsecja jest jednym z najbardziej tradycyjnych symboli adwentu i Bożego Narodzenia. Ze względu na bogatą kolorystykę oraz różnorodność kształtów, liczne możliwości aranżacyjne i dekoracyjne, ta wyjątkowa roślina harmonijnie współgra z każdym otoczeniem. Umiejętnie wyeksponowana poinsecja świetnie nadaje się zarówno jako dekoracja minimalistycznego wnętrza czy też takiego w stylu country.

To nie jeszcze nie wszystko. Jak wiadomo, drobne prezenty podtrzymują przyjaźŸń. A co lepszego można wybrać w okresie przed świętami Bożego Narodzenia i w trakcie samych świąt, niż tradycyjną gwiazdę betlejemską? Jako znak przywiązania, małego podziękowania lub tak po prostu.

Poniżej prezentujemy trzy filmy, na których można zobaczyć różne dekoracje z poinsecją. W tym filmie pokażemy różne sposoby dekorowania poinsecji w ponadczasowym stylu country:

A tutaj pokazujemy, w jaki sposób łatwo, szybko i za pomocą prostych środków można przekształcić każdą gwiazdę betlejemską w nastrojowy i miły dla oka prezent.

Zapraszamy na kanał YouTube – MyPoinsettia, gdzie dostępnych jest więcej ciekawych filmów szkoleniowych z kompozycjami z poinsecji oraz poradami pielęgnacyjnymi.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl