Naszym celem jest zapewnienie dobrej jakości materiałów dla florystów, właścicieli kwiaciarń, freelancerów branży florystycznej i ślubnej czy wreszcie dla zwykłych miłośników kwiatów. O czym piszemy? O szeroko rozumianej florystyce. Pokazujemy imprezy branżowe, dostarczamy wiedzy nt. prowadzenia biznesu florystycznego oraz prezentujemy nowe pomysły i florystyczne inspiracje.

Zostań autorem ForumKwiatowe.pl!

Niestety zgromadzenie informacji na temat trendów, wydarzeń branżowych czy biznesu kwiatowego (choć przyjemne) jest czasochłonne. Przygotowanie artykułu też wymaga czasu. Dlatego, aby zapewnić więcej ciekawych informacji oraz dostarczać naszym czytelnikom różnorodnych inspiracji chętnie skorzystamy z Twojej pomocy. Jesteśmy pewni, że istnieją dziesiątki florystów, właścicieli kwiaciarń czy po prostu pasjonatów, którzy mają coś do powiedzenia i chcą się tym podzielić z innymi. Może właśnie Ty jesteś jednym z nich?

Byłeś na imprezie branżowej i chcesz podzielić się wrażeniami? Posiadasz doświadczenie florystyczne lub wykształcenie botaniczne? A może prowadzisz własną kwiaciarnię?

Jeżeli jesteś pasjonatem roślin i sztuki układania kwiatów, chcesz pokazać swoje prace lub instruktarz “krok po kroku”, albo pochwalić się organizowaną przez siebie imprezą florystyczną, lub po prostu masz jakąś pasję, która nawiązuje do tematyki naszego forum i chcesz się podzielić swoją wiedzą z innymi… Zapraszamy! Dołącz do grona autorów piszących na ForumKwiatowe.pl.

Jeżeli chociaż jeden z powyższych punktów pasuje do Ciebie, to skontaktuj się z nami. Potrzebujemy Cię. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie nowych znajomości. Naprawdę będziemy szczęśliwi, jeżeli dołączysz do naszego zespołu.

Brzmi nieźle? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas: info@forumkwiatowe.pl