Naszym celem jest zapewnienie dobrej jakości materiałów dla florystów, właścicieli kwiaciarń, freelancerów branży florystycznej i ślubnej czy wreszcie dla zwykłych miłośników kwiatów. O czym piszemy? O szeroko rozumianej florystyce. Pokazujemy imprezy branżowe, dostarczamy wiedzy nt. prowadzenia biznesu florystycznego oraz prezentujemy nowe pomysły i florystyczne inspiracje.

Zostań autorem ForumKwiatowe.pl!

Niestety zgromadzenie informacji na temat trendów, wydarzeń branżowych czy biznesu kwiatowego (choć przyjemne) jest czasochłonne. Przygotowanie artykułu też wymaga czasu. Dlatego, aby zapewnić więcej ciekawych informacji oraz dostarczać naszym czytelnikom różnorodnych inspiracji chętnie skorzystamy z Twojej pomocy. Jesteśmy pewni, że istnieją dziesiątki florystów, właścicieli kwiaciarń czy po prostu pasjonatów, którzy mają coś do powiedzenia i chcą się tym podzielić z innymi. Może właśnie Ty jesteś jednym z nich?

Byłeś na imprezie branżowej i chcesz podzielić się wrażeniami? Posiadasz doświadczenie florystyczne lub wykształcenie botaniczne? A może prowadzisz własną kwiaciarnię?

Jeżeli jesteś pasjonatem roślin i sztuki układania kwiatów, chcesz pokazać swoje prace lub instruktarz „krok po kroku”, albo pochwalić się organizowaną przez siebie imprezą florystyczną, lub po prostu masz jakąś pasję, która nawiązuje do tematyki naszego forum i chcesz się podzielić swoją wiedzą z innymi… Zapraszamy! Dołącz do grona autorów piszących na ForumKwiatowe.pl.

Jeżeli chociaż jeden z powyższych punktów pasuje do Ciebie, to skontaktuj się z nami. Potrzebujemy Cię. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie nowych znajomości. Naprawdę będziemy szczęśliwi, jeżeli dołączysz do naszego zespołu.

Brzmi nieźle? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas: info@forumkwiatowe.pl


Nasza Redakcja

Julia Błaszczyk

Julia Błaszczyk

Wydawca

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Autorka tekstów, administrator ForumKwiatowe.pl, projektant stron internetowych.

Janusz Błaszczyk

Janusz Błaszczyk

Redaktor Naczelny

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Współzałożyciel ForumKwiatowe.pl. Z florystyką związany od 1989 roku.

Paulina Świderska

Paulina Świderska

Redaktor Działu Rośliny

Magister inżynier ogrodnictwa, aktualnie doktorantka na Wydziale WOBiAK SGGW w Warszawie, w katedrze roślin warzywnych i leczniczych.

Marcin Duda

Marcin Duda

Redaktor Działu DEKO

Z wykształcenia projektant, wystawiennik, florysta. Studiował na kierunku Architektura Wnętrz w Łodzi. Obecnie studiuje na kierunku "PRODUCT DESIGN" w School of Form. Manager i Trendsetter w firmie Prestige- Kwiaty.

Michał Bursig

Michał Bursig

Redaktor

Absolwent Wydziału Rolniczego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Marketingu i Zarządzania na Politechnice Świętokrzyskiej. Współwłaściciel Kwiaciarni Pod Zegarem w Kielcach.

Kamil Grzegorzewski

Kamil Grzegorzewski

Redaktor

Magister ogrodnictwa Katedry Roślin Ozdobnych SGGW w Warszawie. Uwielbia wiedzieć co w trawie piszczy – stały bywalec ogrodniczych i florystycznych imprez branżowych.

 

Dołącz do autorów ForumKwiatowe.pl!
Napisz do nas:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości