Większości z nas jesień kojarzy się z bardzo intensywnymi i głębokimi barwami. Wszystkie odcienie żółci, pomarańczy i czerwieni zachwycają nas każdego roku. Jednakże zieleń to kolor identyfikujący się nie tylko z wiosną, choć z nią wiadomo, że najbardziej. Jest to również tonacja idealna na obecnie panującą nam porę roku. W takim właśnie tonie jest najnowsza odmiana Anturium Extase® dostarczona nam przez hurtownię VHV Flowers and Greens, dzięki której premierowo występuje ona w Polsce.

Dlaczego jest tak szczególna? Pierwsze co rzuca nam się w oczy i nie sposób o tym nie wspomnieć, to przepiękne żyłkowanie oraz zieleń i biel połączone w wyglądający niesamowicie naturalny sposób. Dzięki temu cudownemu żyłkowaniu anturium Extase® idealnie wkomponowuje się w jesienny bukiet wraz z zastosowanymi przeze mnie roślinami.

Materiał:

  • Eukaliptus populus
  • Alstromeria
  • Aspidistra wyniosła
  • Asparagus setaceus
  • Róże
  • Pędy bluszcza
  • Phlebodium aureum

Bukiet układamy zachowując oczywiście technikę skrętoległości. By jak najpiękniej podkreślić cechy Anturium Extase® zastosowałam odcienie zieleni przechodzące w kolor żółty i połączone razem. Żyłki tego niezwykle trwałego anturium zostały podkreślone między innymi przez biało zielone pędy bluszczu. Długa łodyga anturium sprawi, że świetnie się ono zaprezentuje w najbardziej okazałym bukiecie, a jego trwałość spowoduje, że klient będzie długo cieszył się ze swojej kompozycji.

Jako pomysł na jesienny bukiet, Anturium Extase®, spisze się doskonale i wzbogaci Twoje zdjęcia na profilach społecznościowych. Przykuwa wzrok i powoduje, ze każdy będzie chciał je mieć na swojej tablicy, a klienci w domach.

O autorze

Katarzyna Greta Szymkowiak

Dyplomowana Mistrzyni Florystyki, właścicielka szkoły florystycznej Gretaflowers. Od wielu lat działa na rynku polskim szkoląc kolejne pokolenia. Wicemistrz Polski na VIII Międzynarodowych Mistrzosostwach Florystycznych Polski. Właścicielka Kwiaciarni i marki ślubnej So Nice- dekoracje ślubne.