Międzynarodowe Targi Ogrodnicze IPM Essen 2018 za nami. Od lat plasują się one na szczycie najważniejszych targów branżowych w Europie. Wśród wystawców nie zabrakło największych firm ogrodniczych zarówno z sektora szkółkarstwa, środków produkcji, kwiatów ciętych czy artykułów dekoracyjnych. Nie ma lepszej okazji do zapoznania się z najświeższą ofertą i trendami na dany sezon. Wszystko co najlepsze w jednym miejscu – nie może być wygodniej!
 
IPM ESSEN
 
W galerii znajdziecie wybrane propozycje – prosto z targów. To dopiero początek, na dalszy ciąg podsumowań targów (nie tylko Essen!) zapraszam na moje wystąpienie, które odbędzie się  w panelu dyskusyjnym, podczas pierwszego dnia Targów Gardenia i SpecialDays – czwartek 22-go lutego – w Poznaniu. Porozmawiamy o tym co w branżowej trawie piszczy. Będzie o nowościach i trendach. Podobno o gustach się nie dyskutuje… a może powinno? Do zobaczenia w Poznaniu!
 
prelekcje

 
Zobacz galerię zdjęć
 

IPM Essen 2018

O autorze

Kamil Grzegorzewski

Magister ogrodnictwa Katedry Roślin Ozdobnych SGGW w Warszawie. Uwielbia wiedzieć co w trawie piszczy – stały bywalec ogrodniczych i florystycznych imprez branżowych. Najchętniej odpoczywa wśród natury w gronie rodziny i przyjaciół. Amator wycieczek rowerowych. Mimo tego, że na co dzień spotyka się z wieloma gatunkami roślin ozdobnych największą sympatią darzy tulipany.