Tegoroczne „Lato Kwiatów” w Otmuchowie odbyło się w dniach 29 czerwca – 02 Lipca. Jako rodowita Otmuchowianka i mistrz florystyki miałam przyjemność przygotować wystawę pt.”Nieziemski Ogród”, która witała gości wchodzących na Zamek Otmuchowski.

Poprzez moją wystawę opowiedziałam historię dla lokalnych odbiorców, dla ludzi z którymi na co dzień obcuję. Przedstawiłam florystykę jako dziedzinę sztuki. Przekazałam Emocje, Uczucia poprzez KWIATY.
Oczywiście muszę podkreślić, że wszystko się udało dzięki wsparciu moim wspaniałym asystentom, sponsorom, organizatorom, którym jeszcze raz serdecznie dziękuję.

W Otmuchowie w całym mieście było kwiatowo, więc i na scenie w rynku ich nie zabrakło. Wraz z koleżankami przygotowałyśmy pokaz florystyczny pt. „Kwiatowy zawrót głowy”. Przepiękne modelki zaprezentowały z wielkim wdziękiem nasze propozycje kwiatowe. Cieszę się, że stworzona wystawa i pokaz wzbudziły tyle pozytywnej energii, zainteresowania i przede wszystkim zrozumienia.

Monika Harlos

lato kwiatów otmuchów

lato kwiatów otmuchów

lato kwiatów otmuchów

lato kwiatów otmuchów

lato kwiatów otmuchów

Asystentki: Stefania Początek, Elżbieta Kruk, Monika Kasprzyk, Monika Utracik, Kasia Rduch, Arkadiusz Harlos, Gabi Kantarska

Modelki:
Natalia Szałagan – Miss Opolszczyzny 2016
Justyna Radecki – Miss Nastolatek Opolszczyzny 2016
Natalia Marek II wicemiss Opolszczyzny 2017
Ewelina Szwala- Najsympatyczniejsza Miss Opolszczyzny 2017
Ewa Jakubiec – Finalistka Miss Opolszczyzny 2017
Jolanta Cerazy -Finalistka Miss Opolszczyzny 2017
Dagmara Lis

Kamerzysta: Piotr Dudek
Fotograf: Paweł Pierzak

O autorze
Monika Harlos

Monika Harlos

Ukończyłam Mistrzowską Szkołę Florystyki Doroty Kwiotek we Wrocławiu i Szkołę Florystyczną Kwitnące Horyzonty w Opolu na poziomie mistrza florystyki. W 2018 zdobyłam tytuł Mistrza Polski we florystyce. Jestem pasjonatką piękna, cenię sobie nieustanny rozwój osobisty i zawodowy. Biorę czynny udział w pokazach, wystawach, szkoleniach. Prowadzę Pracownię florystyczną Vintage Floristik w Otmuchowie: facebook.com/vintagefloristik