W tym roku trochę inaczej, w odróżnieniu od poprzednich lat, zaaranżowaliśmy naszą wzorcownię. Staraliśmy się by każdy kolor i odcień miał szansę, dlatego nie ma zdecydowanego faworyta, numeru jeden czy wiodącego trendu.

Wchodząc do naszego showroom’u , już czujesz, że to prawdziwa przygoda. Nawet nie walczysz z ciekawością, tylko otwierasz każdą szufladę, spoglądasz w każdy kąt i tylko uważasz, by niczego nie przeoczyć.
tlo

1

 

Majestatyczny sufit z gałęzi modrzewia, na których powieszono różnorodne bombki i tak modne w tym sezonie żarówki. Dookoła ściany z desek, których ciepło , idealnie koresponduje ze złotem, bielą i miedzią. Lampiony, piękne ceramiczne dzwonki, delikatne skrzydełka i oczywiście wyjątkowa kolekcja  domków, świeczników i naczyń z elementami drewna.

 

2

3

4

5

6

 

Również okazała  ściana z mchu, wzbogacona pociętymi plastrami dębu, wzbudzała wielki zachwyt wśród naszych klientów. Stanowiła ciekawe tło, które współgrało z naturalnymi zawieszkami, choinkami z materiału i korkowymi ozdobami.

 

7

8

 

Mieliśmy także naszą małą „Skandynawię”, w której na honorowym miejscu zawisła głowa renifera.  Gustowne filcowe torby, szale z białego futra i mnóstwo biało-kremowych drobiazgów , które tylko czekały aby trafić w odpowiednie ręce.

 

9

 

Następnie wprowadziliśmy wszystkich w lekko chłodny i mroźny nastrój. Zimne odcienie szkła, oszronione żołędzie i  sople. Piękna szmaragdowa i leśna zieleń w zestawieniu z turkusem i delikatnym błękitem tworzyły spójną całość z brzozową ścianą.

 

11

12

13

14

 

Nie zapomnieliśmy też o tradycyjnej czerwieni. Dzięki połączeniu z  bielą i małymi rdzawo- brązowymi akcentami,  z dużymi szyszkami  i efektownymi lampionami,  uzyskaliśmy urokliwy, domowy kącik w naszym  aranżu.

 

15

16

17

18

19

 

Największą część naszej ekspozycji, zarezerwowaliśmy dla bieli. Jej szlachetność i ekskluzywność w powiązaniu  z szarością mebli i naturalnym charakterem postumentów i skrzyni , buduje jedyny w swoim rodzaju klimat. Swobodnie zawieszone gałęzie sosny i żarnowca miotlastego, nadają lekkości i  przytulności. Słodkie misie, mnogość  gwiazdek o różnych fakturach, ciekawe bibeloty oraz wełniane bieżniki,  spięły w całość naszą świąteczną wzorcownię.

 

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Pragniemy również zaprosić wszystkich z Państwa, do odwiedzenia naszej hurtowni Prestige- Kwiaty w Opolu.

Słowa podziękowania i uznania kierujemy w stronę naszego prestiżowego Team’u .

Zachęcamy do obserwowania naszego facebook’wego profilu.

Aranżacja: Marcin Duda

Asystent: Monika Walczak

Foto: PKFOTO.PL

O autorze
Marcin Duda

Marcin Duda

Z wykształcenia projektant, wystawiennik, florysta. Obecnie studiuje na kierunku "PRODUCT DESIGN" w School of Form. Studiował na kierunku Architektura Wnętrz w Łodzi. Manager i Trendsetter w firmie Prestige- Kwiaty. Florystyczne doświadczenie i rzemiosło zdobywał pod czujnym okiem najwybitniejszych florystycznych autorytetów: Gregora Lerscha, Brigitte Heinrichs, Philippa von Arx , Daniela Santamaria czy Johanna Obendrauf. Prowadzący i współorganizator licznych pokazów, warsztatów i eventów branżowych.