Spotkanie ludzi z pasją zaowocowało sesją fotograficzną … Ale od początku… Jak doszło do tej sesji? Z Małgosią Sitek Aletańską właścicielką salonu urody MakeUp &Nails nasze drogi skrzyżowały się na spotkaniu kobiet BOSKI BIZNES, na którym kobiety reprezentujące różne branże zawodowe opowiadają o swojej pracy, pasjach, marzeniach, relacjach z innymi ludźmi.

Każda z nas wyraża piękno na swój sposób, ja poprzez kwiaty, Małgosia ukazując piękno kobiet. Moim cichym marzeniem było zobaczyć prace, które tworzę w innej odsłonie… Małgosia natomiast poszukiwała czegoś nowego i tak wpadła na pomysł, abyśmy stworzyły  profesjonalną sesję fotograficzną z modelkami, więc moje i jej marzenia zaczęły się spełniać. Małgosia zajęła  się strona techniczną – studio fotograficzne, fotograf, stylista fryzur i modelki, natomiast ja stworzeniem kreacji i ich oprawą kwiatową.

fot. Kuba Pabis Fotografia

Temat  Ziemskie Anioły nawiązuje do moich prac przygotowywanych do pokazów florystycznych. Wniosek: praca stworzona na potrzeby pokazu może mieć kilka odsłon, nie tylko jedno życie. Pierwsza praca to Anioł stworzony z czarnej plexi w połączeniu z pięknym Phalaenopsisem i Echeverią. Druga odsłona Anioła stworzona została z drutu biżuteryjnego w kolorze złota w połączeniu z kwiatami Anturium, Cantedeskia, Róża, Craspedia, Gloriosa. Kolejny pomysł nasunął się podczas zakupów na giełdzie, kiedy zobaczyłam białe pióra i tak stworzyłam kolejnego Anioła. Lekkość piór w połączeniu z delikatnym storczykiem Thailand pokazało inny wizerunek.

Wspaniałe zaangażowanie całego zespołu, ludzi z pasja, od serca dało efekt o jakim mogliśmy pomarzyć. Dziękuję wszystkim za współpracę. Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu to nowe doświadczenie i motywacja do dalszej pracy i rozwoju.

Sesję współtworzyli:

Makijaż – Małgorzata Sitek Aletańska MakeUp &Nails
Stylizacja Fryzur – Dorota Głodowska Salon Fryzjerski Wenus
Fotografia – Kuba Pabis Fotografia
Modelki – Żaneta Czaja, Iza Sawicka, Zuzanna Dziedzic
Studio fotograficzne – Studio Fotograficzne Smile
Stylizacja – Małgorzata Swagiel Red Floral Art

Ziemskie anioły – sesja fotograficzna

O autorze
Małgorzata Szwagiel

Małgorzata Szwagiel

Mistrz Florystyki i absolwentka Studiów Podyplomowych Florystyka w Krakowie (2016). Zdobyła tytuł Drugiego Vice Mistrza Krajowych Florystycznych Mistrzostw Regionów 2017 Stowarzyszenia Florystów Polskich. Jest członkiem Stowarzyszenia Florystów Polskich i Podkarpackiego Klubu Florystów przy SITO Rzeszów. Jest uczestniczką i asystentką wielu pokazów i imprez florystycznych.