Kolejny rok, w którym wakacje większość z nas spędza w Polsce. Wrocław to miasto spotkań, wielu atrakcji i pięknych miejsc do zwiedzania. Piękna historyczna architektura, liczne koncerty i wodne szlaki Odry przyciągają zachwycając obfitością zieleni. Miasto, w którym zapanowała moda na kwietne łąki i pszczele ule na tarasach wielu obiektów. Dlatego w moim bukiecie pojawiło się nieoczywiste połączenie kolorów identyfikujące się z miastem, łąkami i pszczołami i tym co wyraża życie: zieleń!


Reklama

Dla mnie spotkanie to radość, dobrze więc wyrazić je dobrymi emocjami, a najlepiej zrobić to bukietem, z pewnością wywoła szczery uśmiech!

Mój żółto, brązowo, fioletowo, biało, zielony bukiet w rękach Kasi ma wygodną formę ułożony jest skrętolegle i wykończony w miejscu wiązania satynową wstążką kolorystycznie nawiązującą do koloru czosnków /allium/, które obficie latem pojawiają się na wrocławskich skwerach, przydomowych ogrodach i kwiaciarniach. W bukiecie znalazły się ostróżki /delphinium/, czosnek/allium/, craspedia, dzwonek/campanula/, eustoma, lepidium, powojnik tangucki/ clematis tangutica /liście funkia hosta elegans i delikatny szusz łąkowy w kolorze brązowym/nasienniki pysznogłówki/.

Spacer z pięknym bukietem z pewnością podniesie atrakcyjność spędzonego czasu, dodane kwiatami emocje często zostają na długi czas. Izolacja społeczna, do której zostaliśmy przymuszeni uderzyła w relacje, emocje ,uczucia, dlatego drobne gesty niech będą modne w tym sezonie: idź na spotkanie z pięknym bukietem!

Bukiet: Agnieszka Galicka
Pracownia Florystyczna Zielona Chwila
Facebook.com/zielonachwila
Instagram.com/zielonachwila_slub
Instagram.com/galickaagnieszka_zielonachwila

Zdjęcia: Justyna Kłonowska Fotografia
@j.klonowska_fotografia

Zdjęcia: Agnieszka Galicka

O autorze

Agnieszka Galicka

Od roku 2009 jestem właścicielką Pracowni florystycznej Zielona Chwila we Wrocławiu. Dekoratorskie, florystyczne i edukacyjne przygotowanie do zawodu uwrażliwia mnie na spójne i estetyczne realizacje. Obsługuję florystycznie dekoracje eventów, konferencji, imprezy plenerowe i śluby. Prowadzę warsztaty dla dzieci, dla dorosłych i dla firm w zakresie integracji interpersonalnej. Pracownia jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Największą zawodową przygodą było podwykonawstwo Pracowni przy dekoracjach kwiatowych na Euro 2012 we Wrocławiu na Stadionie Miejskim, fajna życiowa przygoda! Jestem pogodna, mam poczucie humoru i lubię ludzi szczerych, uczciwych i prawych. Zapraszam na moje profile: Facebook.com/zielonachwila, instagram.com/zielonachwila_slub , instagram.com/galickaagnieszka_zielonachwila ,www.zielonachwila.pl Agnieszka Galicka