Florystyczne rewolucje

18/03/2013

Po kilku miesiącach przygotowań i dwumiesięcznym, uciążliwym remoncie, wreszcie ogłosiliśmy – „TAK – jesteśmy gotowi, metamorfoza zakończona”.

02.03.2013r. to „Wielki Dzień” dla całej Firmy Prestige-Kwiaty, ale przede wszystkim dla naszej hurtowni w Poznaniu. Zmieniło się wiele – wnętrze, ekspozycja, asortyment… natomiast pozostało to, co najważniejsze – miłość do kwiatów wzmocniona o nowe pomysły i większe zaangażowanie.

„Villa Prestige” to nie tylko nowa fasada i nowe meble – to wyjątkowe miejsce, w którym łączymy nasze zamiłowanie do pracy z roślinami, z naszą pasją do handlu i profesjonalnym kontaktem z indywidualnym klientem. Jest to miejsce, które ma inspirować, ukazywać nowe trendy we florystyce i wystawiennictwie.

Na wszystkich przybyłych klientów i gości czekało wiele niespodzianek: specjalna -10% karta rabatowa, aranżacje florystyczne w naczyniach, które od tej pory można wypożyczać w naszej hurtowni, bogata oferta szkła, wikliny, świec, kwiatów sztucznych i artykułów dekoracyjnych…

Pragniemy podziękować za tak liczne przybycie, za wyrazy uznania oraz za cenne uwagi. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by ten „prestige-owy” poziom utrzymać i wciąż rozwijać, ponieważ – „nazwa zobowiązuje”.

„Florystyczne rewolucje” zostały przeprowadzone przez Team opolskiej hurtowni Prestige-Kwiaty: Marcin Duda – PR Manager, Monika Walczak-Wiśniewska – Dyrektor Biura Zarządu oraz Aleksandra Stańczyk – Asystent.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Poznaniu, jak również pozostałych oddziałów w Opolu, Nysie, Legnicy.

Znajdziecie nas Państwo na www.hurtownie-kwiatow.pl oraz facebook.

 

O autorze
Marcin Duda

Marcin Duda

Z wykształcenia projektant, wystawiennik, florysta. Obecnie studiuje na kierunku "PRODUCT DESIGN" w School of Form. Studiował na kierunku Architektura Wnętrz w Łodzi. Manager i Trendsetter w firmie Prestige- Kwiaty. Florystyczne doświadczenie i rzemiosło zdobywał pod czujnym okiem najwybitniejszych florystycznych autorytetów: Gregora Lerscha, Brigitte Heinrichs, Philippa von Arx , Daniela Santamaria czy Johanna Obendrauf. Prowadzący i współorganizator licznych pokazów, warsztatów i eventów branżowych.