Ponad rok temu postanowiłyśmy pójść z postępem i ułatwić sobie codzienną pracę w kwiaciarni. Wszyscy wiemy, że jakość sprzedawanych przez nas kwiatów jest kluczem do zadowolenia klientów. Chciałyśmy więc jeszcze bardziej zadbać o nasze kwiaty i zainstalowałyśmy w kwiaciarni pompę, która ma za zadanie dozować wodę wraz z odżywką Chrysal Professional 2.


Reklama

Pompa dozująca Chrysal – nasze doświadczenia

Na początku obawiałyśmy się, montaż i obsługa będą w jakiś sposób trudne technicznie. Jak się okazało nasze obawy były niepotrzebne, a instalacja poszła bez najmniejszego problemu. Plusem jest to, że do zasilania pompy nie potrzeba prądu. Jest łatwa w obsłudze i bardzo wygodna w użyciu, bo oszczędza nasz czas dbając o jakość kwiatów. Pompa sama dozuje środek kondycjonujący niezależnie od tego jakiej wielkości są wazony. Nie musimy więc w ogóle martwić się o to czy stosujemy prawidłowa dawkę, co jest kluczowe jeśli chcemy mieć piękne i trwałe kwiaty. Po ponad roku użytkowania możemy śmiało powiedzieć, że nasze kwiaty i kompozycje są bardziej trwałe niż wcześniej.

pompa dozująca Chrysal
Tak wygląda pompa dozująca Chrysal
pompa dozująca Chrysal
A tak cały zestaw wraz z odżywką Chrysal Professional 2
pompa dozująca Chrysal
A tak cały zestaw wraz z odżywką Chrysal Professional 2

Odżywka = oszczędność czasu i pieniędzy

O tym, że w kwiaciarni trzeba stosować odżywki wspominać nie trzeba. Dla florysty to oszczędność czasu i pieniędzy. Kwiaty ładnie się rozwijają i mają piękną, naturalną barwę. Przede wszystkim jednak odżywka dezynfekuje wodę i hamuje rozwój bakterii. Woda jest czysta i roślina może ją sobie łatwo pobrać (łodyga się nie zatyka). Odżywka działa przez kilka dni, dzięki czemu oszczędzamy czas, który bez stosowania odżywki musielibyśmy poświęcać na wymianę wody w wazonach i ich mycie. A dzięki temu, że kwiaty są dłużej trwałe, to wyrzucamy ich mniej, więc oszczędzamy też pieniądze.

Każdej nowo otwierającej się kwiaciarni polecamy zainstalowanie takiej pompy od razu. Zobaczycie jak bardzo ułatwi to Wam życie i ile czasu zyskacie na kreatywną pracę. W naszym wypadku był to bardzo dobry krok do przodu. Inwestycja w kwiaciarnię, która daje czas, pieniądze, zadowolenie swoich pracowników i – co najważniejsze – naszych klientów.

Informacje na temat zakupu pompy znajdziecie tutaj: https://chrysalsklep.pl/produkt/pompa-dozujaca-dosatron-d25re2-do-chrysal-professional-2/

Film Chrysala prezentujący korzystanie z pompy:

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

O autorze

Katarzyna Greta Grondkowska

Dyplomowana Mistrzyni Florystyki, właścicielka szkoły florystycznej Gretaflowers. Od wielu lat działam na rynku polskim szkoląc kolejne pokolenia. Na swojej ścieżce rozwoju florystycznego czerpałam z doświadczeń i mądrości moich nauczycieli. Andreas Faber, Gregor Lersch, Robert Miłkowski, Mariola Miklaszewska, Doreen Sider to moi przewodnicy w drodze do miejsca, w którym aktualnie jestem. Gretaflowers Szkoła Florystyczna to nie tylko szkoła, nie tylko kursy, nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także spotkanie z człowiekiem, wymiana doświadczeń, dzielenie się rozwiązaniami.