Moniek Vanden Berghe i jej 3 sale

10/10/2010

Jesteśmy na imprezie w Alden Biesen w Belgii. Idziemy do lewego skrzydła zamku . Tam czeka na nas zespół Moniek Vanden Berghe. Będziemy podziwiać ich prace wykonane w 3 salach…
Sam kontakt z Moniek okazał się bardzo przyjemny. Jest ona miłą, pogodną , serdeczną, a co najważniejsze otwartą na innych osobą. Chętnie podpisywała swoje książki i znajdowała czas na pogawędki. Sponsorem dekoracji  3 sal była firma SERAX – koncern sprzedający artykuły dekoracyjne/ http://www.serax.com / w ponad 60 krajach.

W pierwszej sali znajdziecie konstrukcje „drut – szkło” z tejże firmy. Naczynia zostały uzupełniane daliami i mistrzowsko wpisały się w tytuł wystawy: „Kolor”.

Idąc dalej przechodzimy do sali „z torbami”. Na drewnianych wieszakach powieszono eco torby z Seraxu. W każdej z nich umieszczono szklany słoik wypełniony je filcem, suchymi liśćmi i oczywiście różami. Wszystko odpowiednio ułożone i dobrane kolorystycznie. Bajeczna szatnia.

Kolejna sala to gałęzie i oczywiście naczynia firmy Serax. Ciekawe połączenie goździka i anthurium.

Kto nie miał jeszcze okazji poznać Moniek to zapraszam na http://www.cleome.be/

O autorze
Janusz Błaszczyk

Janusz Błaszczyk

Współzałożyciel i Redaktor Naczelny forumkwiatowe.pl - portalu dla florystów i nie tylko. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego. Z florystyką związany od 1989 roku. Na stałe mieszka i pracuje w Krakowie... Więcej o autorach ForumKwiatowe.pl...