Nowy „sezon” w TKMK rozpoczęty

19/02/2014 0

  tkmk2014-3

Nasze pierwsze spotkanie styczniowe rozpoczynające nowy sezon 2014  w TKMK mamy już za sobą. Dołączyły do nas dwie nowe osoby a „stara” kadra dopisała. Bardzo się cieszyłam na to spotkanie i jednocześnie obawiałam jak będzie wyglądał nowy rok? Czy frekwencja dopisze? Czy klubowicze są nadal tak żywo zainteresowani spotkaniami? Czy fala zachwytu już opadła i nie mamy już takiego zapału do spotkania się i porozmawiania o kwiatach?… To wszystko jest po prostu takie ludzkie, czymś się fascynujemy, a potem odpuszczamy gdy potrzeba konsekwencji, wysiłku, zaangażowania. Z nowym rokiem, nowa siła w Naszym Trójmiejskim Klubie Miłośników Kwiatów, bardzo mnie to cieszy i jednocześnie  ładuje moje akumulatory. Każde spotkanie sprawia mi ogromną radość, ta możliwość dzielenia się swoja pasją z innymi, to jest coś niesamowitego!

Na styczniowym spotkaniu pogadałyśmy o tym co we „florystycznej trawie piszczy” w tym roku, o pokazach w Gdańsku i kolejnych imprezach związanych z kwiatami w całej Polsce. Iwonka Gajewskajak zwykle przygotowała przepyszne ciasto, które nigdy nie tuczy, a gorąca kawa i herbata w ten zimny styczniowy dzień nas rozgrzała. Na spotkaniu zaprezentowałam jedną z moich prac i omówiłam jak można ją wykonać samemu, taka mała inspiracja dla kwiaciarni lub pracowni, podsunięcie nowych rozwiązań, pomysłów np. na witrynę sklepową, propozycję dekorację recepcji, biura itp.

Czas pędzi… już przed nami lutowe spotkanie i nowe pomysły i nowe wyzwania. Postaram się, aby było interesująco, twórczo, a klubowicze po prostu zadowoleni.

Wydaje mi się że rok 2014 będzie DOBRYM rokiem

Czego sobie i Wszystkim Wam życzę 🙂

Aleksandra Ciecholewska

tkmk2014-1
tkmk2014-2

O autorze
Aleksandra Ciecholewska

Aleksandra Ciecholewska

Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni, mgr ekonomii, technik ogrodnictwa i kwiaciarstwa. W 2012 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Florystyki na poziomie Floral Design w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej w Warszawie. Więcej o autorach ForumKwiatowe.pl...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o