Pokaz w Zamościu

18/04/2013

Prezentacja produktów danej marki i pokazanie możliwości ich zastosowania na żywo to formuła pokazu tzw. „produktowego”. Taką właśnie formę miał pokaz zorganizowany przez hurtownię kwiatów w Zamościu. Ta nowa, działająca od 8 miesięcy hurtownia stara się przyciągnąć do siebie kilentów nie tylko swoim asortymentem, podejściem do klienta, ale również prezentacjami oferowanych towarów. „Jeżeli nie wiesz jak użyć papieru w kompozycji, czy jak uzyskać efekt trawy ze wstążki, to możesz zaglądnąć na taką włąśnie prezentację” – zachęcają prowadzący pokaz: Marta Pruszyńska oraz Tomasz Max Kuczyński. Pokazywano jak pakować, jak wykonać kwiatki z papieru, jak używać papieru w kompozycjach czy jak inaczej wykorzystać wstążki. Prowadzący prezentowali produkty firmy Plastiflora.

Wszystko to można było zobaczyć, zrobić zakupy i nawet wygrać nagrody w hurtowni „CK Centrum Kwiatowe”. Wsparcia imprezie udzieliła firma Victoria, która zooferowała klientom min. stojące formy do układania kompozycji komunijnych i ślubnych. Emocji również nie zabrakło – właściciele Centrum Kwiatowego zapewnili gościom dodatkową rozrywkę – loterię. Główną nagrodą był 50 calowy telewizor 🙂 Losowanie oczywiście odbyło się na oczach przybyłych, a telewizor powędrował do klientki z Hrubieszowa. Nic tylko kupować, bo to był warunek wzięcia udziału w losowaniu.

Jak dowiedzieliśmy się od pani Marty Pruszyńskiej to już 9 prezentacja firmy Plastiflora w różnych zakątkach kraju. „W zeszłym roku zrobiliśmy 21 takich prezentacji i planujemy kolejne na ten rok”.

Gratulujemy pomysłu właścicielom hurtowni w Zamościu i z sympatią pokazujemy wydarzenia na naszej tzw. ścianie wschodniej. Mamy nadzieję, że prezentacja podobała się też klientom, a szczęśliwej posiadaczce nowego telewizora gratulujmy wygranej. Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania hurtowni i podpatrywania wykonanych prac – Album zdjęć.

O autorze
Janusz Błaszczyk

Janusz Błaszczyk

Współzałożyciel i Redaktor Naczelny forumkwiatowe.pl - portalu dla florystów i nie tylko. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego. Z florystyką związany od 1989 roku. Na stałe mieszka i pracuje w Krakowie... Więcej o autorach ForumKwiatowe.pl...