Sesja z wiankami

10/08/2015

Inspiracją do stworzenia sesji było Lato. Piękno pól i łąk, które w tym czasie wyglądają najbardziej zjawiskowo. Lato od zawsze kojarzy mi się z kolorami, barwami oraz z radością i beztroską. Postanowiłem połączyć te dwie kwestie w swoim projekcie. Barwy, kolory kwiatów, ziół z radością i witalnością jaką mają w sobie dzieci.

Wianki zostały wykonane wyłącznie z naturalnych elementów. Z kwiatów zebranych z łąk, owocostanów drzew oraz z roślin które zwyczajowo uznawane są za chwasty.
Małe wianuszki prezentowały również małe dziewczynki, Natalka, Klara, Antosia oraz Julia. W czasie sesji, której plenerem stały się Łazienki Królewskie w Warszawie panowała fantastyczna, pełna śmiechu, życzliwości i dobrej zabawy atmosfera. Wianki wywołały zainteresowanie spacerowiczów.
To fenomenalne móc połączyć swoją pasję z pracą, a przy tym mieć czystą i wielką frajdę.

Łukasz Fronczak

www.florakreator.pl
www.Facebook.com/florakreator

 

DSC_0172

 

 

 

O autorze

Łukasz Fronczak

florysta, który w swej pracy stawia na nowe i oryginalne rozwiązania, kreatywność oraz zabawę formą i techniką. Lubi wyzwania. Zadebiutował na łamach miesięcznika Dobre Wnętrze prezentując swój kwiatowo-jesienny projekt. Twórca i właściciel pracowni florakreator, która oferuje usługi z zakresu floral designu.