Święta z charakterem

07/12/2012

Moi drodzy, koleżanki i koledzy floryści!

Było mi bardzo miło zobaczyć Was na niedzielnym pokazie florystycznym w Hurtowni Kwiatów Róża. Do tej pory spotykaliśmy się wyłącznie wirtualnie, na naszym forum lub Facebooku, ale tym razem mogłam Was zobaczyć osobiście. Cieszy mnie również entuzjazm, z którym zostały przyjęte prace moich kolegów Marcina Jabłońskiego, Marijsa Gvildysa, Doroty Ramirez i oczywiście moje. Praca przy tym pokazie była dla mnie wspaniałym doświadczeniem, dzięki któremu mogłam poznać bliżej trzech wybitnych florystów i ich spojrzenie na florystykę.

Przygotowywanie prac do pokazu było świetną okazją poznania zaopatrzenia hurtowni Róża, które nie różni się wiele od asortymentu w hurtowniach holenderskich. Jak widzieliście udało mi się stworzyć prace według lansowanych na tegoroczne święta trendów, więc na pewno nie brakuje aktualności. Wszystko zależy od Was i Waszych wyborów. Cieszę się, że udało mi się choć przez chwilę porozmawiać z niektórymi z Was, dzięki czemu mogłam usłyszeć „z pierwszej ręki” o sytuacji florystyki w Polsce i problemach z jakimi się boryka. Mam nadzieję, że nadarzy się jeszcze wiele okazji do takich osobistych spotkań.

Dziękuję Wam za tak liczne przybycie na nasz pokaz oraz życzę dobrych utargów w okresie świątecznym. Mam nadzieje, że w zaprezentowanych pracach znaleźliście wystarczająco inspiracji do praktycznego zastosowania w swoich pracach i że dzięki nim podbijecie serca swoich klientów.

Chciałabym również gorąco podziękować dyrekcji Hurtowni Róża za zaproszenie, wszystkim pracownikom Róży, którzy służyli nam pomocą w poszukiwaniach potrzebnych artykułów, mojej miłej asystentce Uli Kuboszek, Monice Kudłacz za wsparcie mentalne, oraz Januszowi Błaszczykowi i jego teamowi z Forum Kwiatowego za medialną pomoc w promowaniu tego wydarzenia, Arturowi Trzciance za interakcje na pokazie oraz przybyłej prasie fachowej: Florum i NDiO Flora, oraz TVP1.

Anna Winiarska-Roedoe

 

O autorze
Anna Winiarska-Roedoe

Anna Winiarska-Roedoe

z wykształcenia grafik komputerowy, florysta z zawodu. Od kilku lat w Holandii. Jako freelancer współpracuje z kilkoma kwiaciarniami w południowej części kraju. W ciągłym poszukiwaniu nowych inspiracji, produktów i technik. Więcej o autorach ForumKwiatowe.pl...