Piękne, świeże kwiaty to klucz do sukcesu kwiaciarni i każdy florysta doskonale to rozumie. W kwiatowym biznesie najważniejsze jest to, aby na rynku hurtowym kupić świeże kwiaty, a następnie utrzymać je w jak najlepszej kondycji. Tutaj z pomocą przychodzą odżywki do kwiatów ciętych marki Chrysal.

Stosowanie odżywek w kwiaciarni daje kilka znaczących korzyści. Są to korzyści na tyle duże, że właściwie trudno sobie wyobrazić by profesjonalista świadomie rezygnował z tego rodzaju produktów. Istnieje cały szereg preparatów, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach florystów. Wśród nich najbardziej popularną odżywką, przeznaczoną do użytku właśnie w kwiaciarni, jest Chrysal Professional 2.

Chrysal Professional 2 = oszczędność czasu i pieniędzy

Odżywki zawsze oznaczają oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki Chrysal Professional 2 woda w wazonie pozostaje czysta nawet przez pięć dni, ponieważ preparat ten przeciwdziała rozwojowi bakterii i innych drobnoustrojów. Wazony nie muszą być codziennie myte, a woda wymieniana. W ten sposób oszczędzamy wodę, czas i energię, którą możemy poświęcić na inne zajęcia.

Skorzystaj z promocji! Kup TUTAJ odżywkę Chrysal Professional 2. Podaj kod rabatowy: prof2

Kwiaty potrzebują energii

Czysta woda ma ogromne znaczenie dla trwałości kwiatów. Brak zanieczyszczeń sprawia, że wiązki przewodzące wodę w łodydze nie zatykają się i roślina może swobodnie ją pobierać. Ale swobodny pobór wody to tylko jeden z warunków, który należy spełnić, aby kwiat cięty dłużej przetrwał w wazonie. Roślina potrzebuje także energii, by zachować swoje piękne, żywe kolory, formę, sprężystość, oraz żeby jej kwiaty i pąki mogły w pełni rozkwitnąć. Zawarte w odżywce Chrysal Professional 2 substancje odżywcze zaspokajają wszystkie te potrzeby. Kwiat wraz z wodą wchłania odżywkę, dzięki której pozostaje w doskonałej kondycji, jest trwalszy i pięknie się prezentuje.

Korzyści ze stosowania Chrysal Professional 2 w kwiaciarni:

  • 50% mniej strat na kwiatach w kwiaciarni
  • Trwałość kwiatów większa o 50%
  • Dłuższy okres sprzedaży i dystrybucji
  • Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki możliwości stosowania roztworu przez 5 dni

Handel kwiatami ciętymi niestety jest związany z ryzykiem strat, które wynikają z konieczności wyrzucania towaru. Bardzo często można tych strat uniknąć. Warunkiem jest odpowiednie podejście do kwiatów ciętych: zapewnienie im optymalnych warunków w punkcie sprzedaży, kupowanie zawsze świeżych roślin oraz stosowanie odpowiednich preparatów opracowanych specjalnie dla kwiaciarni.

Zapraszamy do skorzystania z promocji: Wszystkie odżywki Chrysal Professional 2 można zamówić w sklepie internetowym Chrysal-a z 10% rabatem. Wystarczy dokonać zakupów TUTAJ podając kod rabatowy: prof2.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY