Zimowa panna młoda to temat, który może być pokazany w wielu stylizacjach i na różne sposoby. Moja stylizacja na dziś to niegasnąca klasyka. Biała, bajkowa, o dużym pąku róża Avalanche goszcząca na królewskich ślubach.


Reklama

Ta luksusowa róża, o lekko waniliowym odcieniu nadała niezwykłego wdzięku i lekkości całości dekoracji. Jest też użyta w tej stylizacji chryzantema Pina Colada o śnieżno białej barwie i puchatej strukturze, a także biała, drobna niezwykle trwała chryzantema Just Chryst. Wisienką na torcie pozostaje biały tulipan strzępiasty o stosownej do ceremonii nazwie Honey Moon (Miodowy miesiąc). Wszystkie te kwiaty są dostępne przez cały sezon i świeże wykazują się dużą wytrzymałością podczas ceremonii ślubnej. Celowo pominęłam zieleń, dzięki temu efekt świetlistości został doskonale uchwycony obiektywem fotografa. Cała stylizacja wytrzymała tydzień, w nienagannej jakości.

Taka stylizacja nie należy do tanich, cały proces przygotowania roślin jest pracochłonny i czasochłonny dlatego dla wymagającego usługobiorcy trzeba być dobrze przygotowanym w umiejętności techniczne i florystyczne. Kursy i warsztaty są niezbędne do pozyskania wiedzy i praktyki, idą czasy trudne, ale dobre rzemiosło będzie pożądane. Zachęcam do poszukiwań i szkoleń i doskonalenia swoich umiejętności, to potencjał, który zawsze mamy przy sobie.

Zdjęcia i stylizacja została wykonana podczas I edycji Kameralnych Targów Ślubnych w Browar Prost we Wrocławiu.

Podziękowania dla:

  • Sponsor Kwiatów: Avalanche+ Roses, Sigma international Poland, Zakochani w kwiatach.
  • Tulipany: Intende Paweł Pelczyk
  • Zdjęcia : MMPhoto Marta Matczuk Pisarek
  • Lokal: Browar Prost i sala weselna Nova Prosta
  • Modeling: Ewelina Chmielowska
  • Wykonanie dekoracji: Pracownia florystyczna Zielona Chwila Agnieszka Galicka
O autorze

Agnieszka Galicka

Od roku 2009 jestem właścicielką Pracowni florystycznej Zielona Chwila we Wrocławiu. Dekoratorskie, florystyczne i edukacyjne przygotowanie do zawodu uwrażliwia mnie na spójne i estetyczne realizacje. Obsługuję florystycznie dekoracje eventów, konferencji, imprezy plenerowe i śluby. Prowadzę warsztaty dla dzieci, dla dorosłych i dla firm w zakresie integracji interpersonalnej. Pracownia jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Największą zawodową przygodą było podwykonawstwo Pracowni przy dekoracjach kwiatowych na Euro 2012 we Wrocławiu na Stadionie Miejskim, fajna życiowa przygoda! Jestem pogodna, mam poczucie humoru i lubię ludzi szczerych, uczciwych i prawych. Zapraszam na moje profile: Facebook.com/zielonachwila, instagram.com/zielonachwila_slub , instagram.com/galickaagnieszka_zielonachwila ,www.zielonachwila.pl Agnieszka Galicka