Otwarcie sezonu gwiazdkowego w Prestige-Kwiaty w Opolu (2015)

04/11/2015

 


Reklama

1

 

Gorąca atmosfera wytężonej pracy, na zapleczu zmagazynowany susz, gałązki igliwia, pełne kartony kwiatów sztucznych, tak mniej więcej wygląda obraz kwiaciarni czy pracowni florystycznej  przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Czasu wciąż mało, człowiek nie wie w co włożyć ręce, a tu nagle informacja: „Hurtownia Prestige-Kwiaty w Opolu serdecznie zaprasza na otwarcie sezonu gwiazdkowego”.

Konsternacja, zdziwienie, niezrozumienie, to tylko przykładowe emocje, z którymi trzeba nam było się zmierzyć, a może po prostu przyjąć. Najczęściej zadawane pytanie: „Dlaczego: … taki termin, w takim okresie…”

 

2

 

Odpowiedź jest złożona, jednak decyzja o wcześniejszym „wystartowaniu” była  bardzo świadomie podjęta. Termin może nie jest wymarzony, jednak przybrał formę marketingowego eksperymentu. Pozwolił na wcześniejsze zaprezentowanie wyjątkowej kolekcji w klimatycznie zaaranżowanej wzorcowni. Nasi klienci zyskują przez to więcej czasu na zapoznanie się z bogatą ofertą , z obowiązującymi trendami, ciekawą kolorystyką i wystawiennictwem.  Z drugiej strony, to również  gwarancja świadomych  zakupów.

A było co kupować!!!

Wzorcownia podzielona została na strefy tematyczne:

Modern rustic – rustykalny charakter mebli, stare deski i niezastąpione skrzynie połączono z nowoczesnym wzornictwem i syntezą formy. Przeważały odcienie granatu, błękitu i bieli, jednak dopełnieniem całości stała się czerń i miedź. Uwagę wszystkich klientów przykuwała „magiczna” ściana z licznymi zawieszkami oraz zjawiskowe szare drzewo.

 

3
4
5

 

Baby room – istny świat dziecka. Kalendarze, skarpety i torebki  na prezenty, urocze renifery i łosie, po prostu słodki kącik dla najmniejszych.  Biel, szarość i krem, a cały obraz wzbogacają  majestatyczne  brzozy.

 

6
7
8

 

Globtroter –  tutaj prym wiodą globusy i ciekawe bombki, a akcent stanowią współczesne choinki, udekorowane ozdobami z drewna, ceramiki, filcu i szkła. Szlachetne złoto w połączeniu z naturą wzmocnione pudrowym różem.

 

9
10

 

Oprócz trendowych kącików, nie mogło również zabraknąć przestrzeni dla  klasycznej czerwieni.

Na wszystkich przybyłych gości czekała moc atrakcji: bony upominkowe, słodki bufet i przepiękna wystawa prac florystycznych, o której napiszemy już niebawem.

Wielkim udogodnieniem dla klientów była możliwość zarezerwowania i zmagazynowania wybranego asortymentu.

Październikowy sobotni wieczór był również okazją do towarzyskiego spotkania w gronie znajomych i przyjaciół.

Jesteście ciekawi naszych “bogatych” wnętrz??? Zapraszamy do odwiedzenia nas w Opolu lub na naszym facebook’owym profilu.

 

Serdecznie pozdrawiamy,

Team Prestige- Kwiaty w Opolu

 

zdjęcia: PKFOTO.PL
aranżacje: Marcin Duda

 
F

H

I

A

 

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl