29. Finał WOŚP będzie na pewno inny od poprzednich, głównie z powodu „narodowej kwarantanny” i konieczności zachowania dystansu społecznego. Nie oznacza to jednak, że zabraknie na nim kwiatów. Floryści stawią się na miejscu i będą dumnie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ze wszystkich sił!

Orkiestra w tym roku będzie grać dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. A wraz z nią zagrają też floryści w ramach organizowanej przez nas (po raz dwunasty!) akcji „Floryści dla WOŚP„. Ze względów bezpieczeństwa nasza ekipa będzie zdecydowanie mniej liczna, ale cel naszego udziału pozostaje taki sam jak zawsze: dzielimy się kwiatami i swoimi umiejętnościami florystycznymi, czyli tym co dla nas najcenniejsze. Tym razem zamierzamy przygotować ponad 100 bukietów, które będą wręczane gościom Wielkiego Finału WOŚP.

Floryści uczestniczący w akcji oraz nasi partnerzy już wielokrotnie pokazali jak wiele potrafią z siebie dać. Szczególne podziękowania już teraz należą się naszym partnerom, którzy chętnie wpierają nasze działania. Są to firmy:

Dziękujemy Wam, jesteście wspaniali!

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl