Odbywające się co roku we Frankfurcie nad Menem międzynarodowe targi Christmasworld (26-30 stycznia 2024), są jednym z najważniejszych wydarzeń w sektorze produktów dekoracyjnych. To miejsce, gdzie można podziwiać nie tylko najpiękniejsze ozdoby sezonowe i świąteczne, ale także poznać najnowsze trendy, które będą widoczne na rynku w 2024 roku.

fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Co zobaczymy na targach Christmasworld? Oferta wystawców z całego świata jest niesamowicie bogata: od klasycznego rękodzieła, przez ceramikę, świece, wstążki, opakowania, dodatki florystyczne, aż po efektowne świetlne iluminacje i inne akcesoria. Znajdziemy tu dekoracje i dodatki na każdą okazję, nie tylko na Święta Bożego Narodzenia. Christmasworld to przestrzeń, gdzie czas zatrzymuje się na chwilę, pozwalając zanurzyć się w niesamowitej kreatywności i czerpać inspiracje z niesamowitych aranżacji stoisk. Dzięki połączeniu z targami Ambiente i Creativeworld na Christmasworld ma być obecnych aż 4500 wystawców!

Christmasworld 2023

Targi Christmasworld dzielą oferowane produkty na kilka grup:

Dekoracje świąteczne i sezonowe

Największy na świecie asortyment produktów bożonarodzeniowych i sezonowych jest głównym elementem oferty Christmasworld. Niezależnie od tego, czy są to Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, wesele czy rocznica – tutaj znajdziesz nowe pomysły i trendy, a także sprawdzone klasyki na wszelkie okazje, wydarzenia i uroczystości.

Oświetlenie i merchandising

Przyciągające wzrok pomysły na dekoracje witryn sklepowych zadziwią nowymi pomysłami i będą świetnym źródłem inspiracji. Znajdziemy tu zróżnicowany wybór oświetlenia bożonarodzeniowego i dekoracyjnego, w tym lampki choinkowe czy elementy oświetleniowe do domu i ogrodu. W dedykowanej hali zaprezentowane zostaną imponujące wielkoformatowe dekoracje świetlne terenów zewnętrznych, centrów handlowych i centrów miast.

Artykuły florystyczne i dekoracje ogrodowe

Każdy florysta znajdzie tu mnóstwo produktów, które zwrócą jego uwagę. Ogromny wybór sztucznych kwiatów i roślin, sztucznych drzewek, doniczek, wazonów oraz wiele innych. Znajdziemy tu pełen asortyment produktów odpowiednich dla każdej kwiaciarni.

fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Świece

Christmasworld to także największe na świecie targi świec, z niezrównaną gamą nie tylko samych świec, ale także świeczników i innych akcesoriów.

Opakowania i wstążki

Ribbons & Wrapping to przestrzeń oferująca materiały do pakowania dla wszystkich firm handlowych: wysokiej jakości papiery ozdobne, torby, pudełka, wstążki – w modnych kolorach i motywach.

Świąteczne przysmaki

Czyli świąteczne artykuły spożywcze: słodycze, grzane wino, ciastka świąteczne, czekolada, pierniki czy herbata. Produkty kulinarne atrakcyjne dla klientów jako prezenty lub pamiątki do własnego użytku w domu, stanowią atrakcyjne uzupełnienie asortymentu każdego sklepu.

Globalne zaopatrzenie

Od artykułów florystycznych po dekoracje sezonowe, produkty świąteczne i oświetlenie – producenci z Chin, Indii, Tajlandii czy Filipin prezentują całe portfolio swoich produktów. Importerzy i hurtownicy znajdą tu partnerów biznesowych zarówno w zakresie towarów produkowanych przemysłowo, jak i wyrobów rękodzielniczych z całego świata.

fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Oferta wystawców to nie wszystko. Targi Christmasworld to także okazja by uczestniczyć w różnych wydarzeniach – prezentacjach i prelekcjach, których tematyka związana jest z najnowszymi trendami i zagadnieniami z zakresu dekoracji.

Gdzie i kiedy?

Najnowsza edycja targów Christmasworld 2024 odbędzie się w dniach od 26 do 30 stycznia w Messe Frankfurt. Warto już teraz zarezerwować termin w kalendarzu, by nie przegapić tej okazji!

Ile kosztuje bilet na Christmasworld 2024?

Bilet jednodniowy, kupiony online kosztuje 28 Euro, a zakupiony w kasie 37 Euro. Bilet na wszystkie dni kupiony online kosztuje 52 Euro, bilet zakupiony na miejscu – 69 Euro.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://christmasworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en/planning-preparation/visitors.html

Christmasworld 2024 bedzie kolejną edycją pełną nowatorskich pomysłów na aranżacje – nie może Was tam zabraknąć!

fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH.


Artykuł sponsorowany

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl