Alternatywne Targi Ślubne

10/06/2016

Alternatywne Targi Ślubne Slow Wedding Day by K6 to nowa propozycja adresowana do młodych par, które lubią niezależność, swobodę oraz niesztampowe rozwiązania. Targi te różnią się pod wieloma względami i zdecydowanie odbiegają od typowej, dobrze nam znanej formuły targów ślubnych. Raczej przypominają spotkanie towarzyskie o luźnej atmosferze albo… ślub w stylu boho. Jak mówią o imprezie organizatorzy „to nie targi ślubne, to spotkanie przyszłej pary młodej z pasjonatami swojej pracy”. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

targi-slubne-kotulinskiego6-029

Pomieszczenia dawnej gorzelni posłużyły do stworzenia ciekawej przestrzeni, doskonałej dla osób lubiących modny, „loftowy” klimat. Organizatorzy postawili na wystawców, którzy proponują swoje usługi na wysokim poziomie jakościowym i estetycznym oraz idealnie wpisują się w alternatywny charakter wydarzenia. Stworzono miejsce w którym panowała przyjemna atmosfera, było także dobre jedzenie, muzyka… Jednym słowem były to idealne warunki, aby niedzielne popołudnie przeznaczyć na zapoznanie się z ofertą ślubnych podwykonawców.

Jak widać po materiale zdjęciowym spotkanie mocno odbiegało od typowych targów ślubnych rozsiewających się coraz bardziej po kraju. Taka mniej komercyjna formuła kontaktu klienta z potencjalnymi wykonawcami jest godna zauważenia.

Bardzo nas to cieszy, że cała branża ślubna, a w niej florystyka poszerza się o takie wydarzenia i chce proponować swoim klientom więcej i więcej. Gratulujemy organizatorom pomysłu i życzymy wytrwałości w kolejnych latach.

Dziękujmy www.poslubieni.pl za możliwość pokazania zdjęć.
 
 

targi-slubne-kotulinskiego6-043

targi-slubne-kotulinskiego6-038

targi-slubne-kotulinskiego6-036

targi-slubne-kotulinskiego6-028

targi-slubne-kotulinskiego6-026

targi-slubne-kotulinskiego6-023

targi-slubne-kotulinskiego6-022

targi-slubne-kotulinskiego6-019

targi-slubne-kotulinskiego6-014

targi-slubne-kotulinskiego6-011

targi-slubne-kotulinskiego6-008

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl