Beata Bugała

14/09/2020
Beata Bugała

W branży florystycznej jestem obecna od 2017 roku, gdy postanowiłam przetransformować moja pasję w biznes i stworzyłam firmę Kalejdoskop. Dzięki temu, że współpracuje z firmami, markami oraz osobami indywidualnymi projektując dla nich kompozycje kwiatowe poznałam wielu wspaniałych i inspirujących ludzi. Angażuję się całkowicie w każdy projekt którego się podejmuję i przywiązuję szczególną uwagę do jakości wykonania oraz wykorzystanego tworzywa. Na bieżąco śledzę kwiatowe trendy i szukam nowych rozwiązań, nie tylko w oparciu o branżę florystyczną. Uważam, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrealizowania jeśli tylko podchodzę do danego zadania z odwagą i otwartym umysłem.

Najbliższy mojemu sercu jest styl nowoczesnej florystyki, zwłaszcza w odmianie glamour, który doskonale wpasowuje się w szeroko rozumianą elegancką stylistykę ślubną, która jest moją specjalizacją. Moje formalne wykształcenie w dziedzinie hotelarstwa oraz farmacji wyrobiło we mnie metodyczność, dokładność i precyzję, które są niezbędne w tworzeniu niezwykłych kwiatowych kompozycji. Będąc równocześnie zawodową instruktorką tańca sportowego oraz mamą dwóch dziewczynek pozwalam działać mojej wyobraźni i przemycam wrażliwość i artystyczna wizję w moich pracach.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl