Tegoroczna GARDENIA szykuje dla roślinnych sektorów soczystą edycję! 04-06 listopada 2021 r. branża spotka się po długiej przerwie na Międzynarodowych Targach Poznańskich, aby zainspirować się i nawiązać strategiczne współprace na kolejny owocny sezon.

Inauguracja florystyki na Targach GARDENIA

Mając na uwadze tendencje w organizacji wydarzeń w sektorze GARDEN w Europie, a także potrzeby i wskazówki ze strony branży, od 2021 połączone zostają w szeroki blok ogrodniczo-florystyczny Targi GARDENIA i Special Days. Nowa formuła obejmuje swoją tematyką szeroko rozumiane ogrodnictwo, dekoracje i florystykę.

Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w jednym, kompleksowym wydarzeniu. Trzeci dzień Targów przeznaczony będzie w szczególności dla indywidualnego odbiorcy. Wśród atrakcji znajdzie się oczywiście bogata sekcja stoisk, a także pokazów i warsztatów florystycznych oraz dekoracyjnych.

Targi Special Days 2020

W programie organizatorzy przewidują między innymi:

  • pokazy mistrzów florystyki: Moniki Bębenek, Ewy Bugaj, Macieja Krzusa, Piotra Marca, Izy Tkaczyk wraz z grupą mistrzowską, Katarzyny Szymkowiak, Tomasza Kuczyńskiego, Zygmunta Sieradzana, Edyty Zając-Chruściel czy Małgorzaty Szwagiel
  • warsztaty florystyczne: Piotr Sekunda (Floral Academy), Katarzyna Szymkowiak (Gretaflowers), Piotr Marzec (SITO), Monika Bębenek (Kwitnące Horyzonty)
  • konkursy kwiaciarń: pierwszy z ramienia SITO oraz drugi, organizowany przez Stowarzyszenie Florystów Polskich

Jubileuszowa edycja

To już 15 edycja GARDENII! Jubileusz targów GARDENIA zbiega się z inną ważną okolicznością – stuleciem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obie rocznice będą stanowić istotny kontekst listopadowego spotkania.

W 2021 roku Targi GARDENIA połączą biznes oraz pasję do ogrodnictwa, dekoracji i florystyki, skupiając w jednym miejscu i czasie profesjonalnych zwiedzających, najważniejsze branżowe autorytety oraz innowacyjne rozwiązania do zastosowania profesjonalnego oraz amatorskiego. Targi odbędą się w dniach 4-6 listopada i będą zlokalizowane w pawilonach 3, 3A i 4.

Serdecznie zapraszamy!

Dekor
Targi Special Days 2020
Targi Special Days 2020
Jessi - pokaz Szkoły Florystycznej Ilony Szołtysek
Targi Special Days 2020
O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl