Wendy Andrade to florystka światowej klasy. W ciągu swojej ponad 35-letniej kariery zdobyła umiejętności, wiedzę i ogromne doświadczenie udowodnione licznymi nagrodami i medalami. Znana jest w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi i za granicami swojego kraju. Zapraszana jest do międzynarodowych zespołów top-florystów, z którymi pracuje nad np. takimi projektami jak dekorowanie gali oskarowej czy słynnego amerykańskiego turnieju Rose Bowl. Jej aktywność nie kończy się jednak na pracy z klientami i wygrywaniu konkursów – Wendy jest też nauczycielką florystyki i autorką dwóch książek: „Fresh floral Jewellery” i „Floral Accessories”. Pierwsza pozycja zyskała miano branżowego bestsellera. Druga wydana została w październiku ubiegłego roku i ją właśnie chcielibyśmy Wam zaprezentować.
 
Floral Accessoriesfoto: http://www.wendyandradedesigns.com
 
Floral Accessories nie jest poświęcona florystycznym akcesoriom, niech nikogo nie zmyli tytuł 😉 To bogaty album, dzięki któremu dowiadujemy się jak tworzyć biżuterię floralną, pełen kreatywnych pomysłów, które zainspirują każdego zainteresowanego tym rodzajem florystyki. Czyli dla florystów „ślubnych” pozycja szczególnie polecana.

Floral Accessories to ponad czterdzieści prac, 600 zdjęć, piękne, uzupełniające szkice oraz foto-instrukcje z dokładnym opisem jak to zrobić „krok po kroku”. Pozycja idealna dla każdego: początkujący dowiedzą się jak wykonać poszczególne prace, a doświadczeni floryści znajdą tu inspirujący design, innowacyjne pomysły i mniej oczywiste techniki tworzenia biżuterii i dodatków z żywych kwiatów. Polecamy!
 
Floral Accessories

Uwaga: pozycja dostępna w języku angielskim. Zamówić można ją np. bezpośrednio u autorki:
http://www.wendyandradedesigns.com/product/floral-accessories-creative-designs-wendy-andrade/

 

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl