“Beautification With Floral Jewellery” nie jest nowością na rynku wydawniczym, ale jest to pozycja którą warto polecić każdemu miłośnikowi biżuterii floralnej. Autorką jest fińska mistrzyni florystyki Pirjo Koppi. Ta niezwykle utalentowana artystka, doskonale znana jest w swoim kraju i na świecie. Lista konkursów i mistrzostw florystycznych, w których brała udział jest bardzo długa. Do najważniejszych należą florystyczne Mistrzostwa Świata 2015 oraz Mistrzostwa Europy 2016 – w obydwu zajęła trzecie miejsce. Znana jest ze swojej niesamowitej kreatywności i… zamiłowania do różowego koloru.

Jej album “Beautification With Floral Jewellery” stanowi cenny zbiór pomysłów na biżuterię floralną. Pomysłów, które zachwycają precyzją wykonania, techniką i kreatywnością florystki. Zachęcamy do sięgnięcia po tę pięknie wydaną pozycję i czerpania z prawdziwej kopalni inspiracji. Album ten powinien się znaleźć w biblioteczce każdego florysty, który szczególnie ceni sobie temat artystycznej, kwiatowej biżuterii.

Pirjo Koppi Beautification With Floral Jewellery
Pirjo Koppi Beautification With Floral Jewellery

W albumie znajdziecie 120 stron wypełnionych zdjęciami różnorodnych floralnych realizacji. Są to to ozdoby do włosów, torebki, przypinki, pierścionki, kolie, naszyjniki, a nawet kolczyki. Cała biżuteria wykonana została z materiału roślinnego, który dla Pirjo Koppi sam w sobie stanowi źródło inspiracji. O tym skąd Pirjo czerpie inspiracje do swoich projektów dowiecie się z jej wypowiedzi:

“Inspirację czerpię zewsząd: Kwiaty jako medium są źródłem niekończącej się inspiracji, ale inspirują mnie także nowe odmiany, materiały techniczne, podróże / kultury, architektura, muzyka, jedzenie i moda. Cztery pory roku stanowią również doskonałą inspirację. Moim głównym źródłem inspiracji jest materiał. Fascynujące jest tworzenie czegoś nowego ze znanego materiału, na przykład goździka. Lubię pracować z różnymi formami, które mają jasno zdefiniowane kształty, uwielbiam szczegóły i nienagannie wykończone prace.”

Cyt. za: www.floristsreview.com

Album “Beautification With Floral Jewellery” jest dostępny w sprzedaży na stronie https://uk.fleurcreatif.com/product/beautification-with-floral-jewelry/ oraz na stronie autorki: http://www.pirjokoppi.fi.

Pirjo Koppi Beautification With Floral Jewellery
Pirjo Koppi Beautification With Floral Jewellery
O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl