Każdy z kwiaciarzy, florystów współpracuje ze znanymi i sprawdzonymi dostawcami kwiatów. Warto jednak czasem przyglądnąć się ofercie innych firm i zorientować się jakie warunki współpracy proponują.

Jedną z nich jest Blanka Direct.To dynamicznie rozwijająca się firma, która dostarcza kwiaty „pod drzwi”. Jej klienci mogą wybierać spośród wielu pozycji dostępnych online, w webshopie.

Blanca Direct działa od trzech lat i udało jej się sporo zdziałać w tak krótkim czasie. Obecnie posiada już własną flotę samochodów dostawczych oraz zaplecze logistyczne w Lesznowoli pod Warszawą. Pierwotnie obsługiwała klientów na terenie woj. mazowieckiego i świętokrzyskiego, a obecnie zwiększa swój obszar działania na inne regiony Polski (Poznań i okolice oraz woj. warmińsko-mazurskie). Być może już niedługo swoim zasięgiem pokryje cały kraj?

 

 

Czym wyróżnia się Blanca Direct i dlaczego warto przetestować tego dostawcę? Przede wszystkim dobra organizacja, lokalizacja w centrum kraju oraz własny transport – te trzy czynniki pozwalają na szybkie, sprawne i terminowe dostarczanie kwiatów. Plusem jest również wyszkolony personel, który zna się na transporcie i z należytą starannością dba o towar podczas dostawy.

Nie bez znaczenia jest to, że firma nie dolicza kosztów dostawy oraz nie wymaga minimalnej kwoty zakupu – to floryści decydują o kwocie zamówienia. Towar dostarczany jest dwa razy w tygodniu, dzięki czemu kwiaciarnia może być stale zaopatrzona.

Wielki plus dla firmy od naszej redakcji – Blanka Direct z dumą wsparła naszą akcję charytatywną „Floryści dla WOŚP„. Nie jest to jedyne działanie, w które firma się angażuje. Pomaga też i wspiera florystów w różnego rodzaju inicjatywach – warsztatach, szkoleniach i innych akcjach charytatywnych.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój przedsiębiorstwa i jesteśmy ciekawi Waszych opinii o usługach tej firmy.

 

 

[ A R T Y K U Ł   S P O N S O R O W A N Y ]

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl