Boże Narodzenie z NDiO – Flora

05/11/2013

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Nasze domy wypełnią piękne kwiaty, stroiki, a pachnąca choinka ozdobiona kolorowymi świecidełkami wprawi wszystkich w wyśmienity nastrój.

Jak udekorować dom?

Ciekawe pomysły można odnaleźć w najnowszym numerze dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród – Flora. Stroiki pełne bombek, gwiazdek, koralików, świec, a przede wszystkim kwiatów. Wszystkie pomysłowe i inspirujące. A może szyszka? Szyszka jest łatwo dostępnym produktem, wystarczy wybrać się na wycieczkę do lasu i spędzić czas na świeżym powietrzu z najbliższymi, a potem tworzyć. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Świeczniki, szyszkowe choinki, dekoracja stołu. Do szyszek wystarczy dodać bombki, mech, koraliki oraz kwiaty, a piękna, szałowa dekoracja gotowa.

Podczas świąt w żadnym domu nie powinno zabraknąć gwiazdy betlejemskiej. Warto kupić jedną, czy dwie więcej i idąc do rodziny podarować taki drobny upominek, sprawiając radość.

Przedświąteczny czas charakteryzuje się ciągła gonitwą. Trzeba kupić produkty na potrawy, prezenty, choinkę. Pamiętajmy jednak o rodzinie, z którą nie będziemy mogli się spotkać przy stole i podzielić opłatkiem. Wiele radości zapewne sprawi im otrzymanie kartki. Najlepiej zrobić ją własnoręcznie. Usiąść wieczorem z dzieckiem, z mężem, z chłopakiem i razem przygotować coś wyjątkowego. Inspiracje i przykłady można zobaczyć w materiale w NDiO – Flora.

Zapewne dla wielu z Was okres przedświąteczny będzie bardzo pracowity. Zamówienia na ozdoby, dekoracje do domu, do biura. Jak pozyskiwać nowych klientów za pomocą tak popularnego obecnie Internetu, w artykule okiem praktyka mówi Andrzej Dąbrowski, konsultant florystyczny. Przydatne wskazówki jak prowadzić skutecznie profil na FB, w co inwestować, aby nasze dochody wzrastały i wiele, wiele innych rad.

W numerze również stałe działy: florysta radzi, wydarzenia, dekoruje i smakuje, kalendarium. Numer pełen inspiracji, a dla nowych prenumeratorów wyjątkowe prezenty. Warto zajrzeć również w wirtualny świat i obejrzeć nową stronę czasopisma, która wkrótce będzie dostępna w nowej odsłonie: www.ndio.com.pl. Kolorowa galeria z jeszcze większa ilością pomysłów na Boże Narodzenie.

Najnowszy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji 71 344-80-00.
Zapraszamy do lektury.

 

ndio01

ndio07

kartki04

kartki03

NDIO

NDIO

NDIO

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl