Serdecznie zapraszamy na dwudniowy maraton florystyczny z tajników układania bukietów w dniach 27 i 28 lutego 2022 r. (niedziela i poniedziałek). Organizatorem warsztatów “Bukiety w dwóch osłonach’ jest Rynek Hurtowy Bronisze.

Bukiet formalno – linearny

Pierwszy dzień warsztatów, 27 luty 2022

Bukiet w stylu formalno-linearnym to trudne zadanie i na pewno niejednemu floryście z tym tematem nie po drodze. A czy jest to temat wart uwagi, zainteresowania? Czy prace w tym stylu będą się dobrze sprzedawać? Jak najbardziej tak. Często spotykamy się w kwiaciarni z prośbą klientów o dekorację jednego kwiatka lub słyszymy niejednokrotnie, proszę coś skromnego, ale eleganckiego. I tu właśnie przydatna jest znajomość tego stylu. A opisują go wszystkie przymiotniki jak elegancki, asymetryczny, oszczędny w środkach, wymowny, oficjalny, nietuzinkowy, niepowtarzalny, intrygujący.

Warto więc wziąć udział w takim szkoleniu. Uczestnicy warsztatów skupią się na bukiecie wiązanym w ręku, ale także wykonają kompozycję w naczyniu.

Bukiet ślubny

Drugi dzień warsztatów, 28 luty 2022

Jaki bukiet ślubny ślubny wybieracie? Co dzisiaj jest modniejsze? Tradycja czy nowoczesność, klasyka czy awangarda? Jaki wybór będzie najbardziej trafny?

Bukiet ślubny to wyzwanie dla każdego florysty, gdyż jest najważniejszym bukietem w życiu niejednej klientki. Dlatego ważne jest by znać najnowsze trendy florystyki ślubnej. Podczas tych warsztatów wykonamy dwa diametralnie różne bukiety, pierwszy klasyczny w stylu angielskim, kwiatowy i romantyczny, ale symetryczny, bo trudniejszy do zrobienia, drugi typowa awangarda i pełne szaleństwo, ale harmonia i zachowanie elegancji przy wykorzystaniu nowych technik.

Zapytacie czy warto wziąć udział w takim szkoleniu? Oczywiście, bo warsztaty poprowadzi Mariola Miklaszewska – Międzynarodowy Sędzia Florystyczny, nauczyciel zawodu. Będzie to więc niesamowita przygoda i ogromna dawka wiedzy.

Zapisy i cena warsztatów

Cena dwudniowych warsztatów to:

  • Dla posiadaczy KF (Karty Florysty) – 500,00 PLN/osoby – cena promocyjna
  • Dla posiadaczy KSK (Karty Stałego Klienta) – 600,00 PLN/osoby
  • Dla pozostałych klientów – 740,00 PLN/osoby

*UWAGA: Istnieje możliwość uczestnictwa w jednym dniu warsztatów zgodnie z cennikiem usług w formularzu zgłoszeniowym.

Zapisać się można przez stronę internetową:

Dzień pierwszy: BUKIET FORMALNO-LINEARNY
Dzień drugi: BUKIET ŚLUBNY

Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora TUTAJ

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl