Magazyn FloraCulture International (FCI), wspierany przez International Association of Horticultural Producers (AIPH) i Flower Academy Italy z przyjemnością ogłaszają pierwsze globalne wydarzenie branżowe związane z florystyką ślubną. Będzie to webinarium, które odbędzie się na żywo w poniedziałek 25 października w godzinach od 16:00 do 17:30. Jeżeli śledzisz zmiany we florystyce ślubnej i chcesz wiedzieć co czeka branżę w 2022 roku, to koniecznie zarejestruj się i weź udział – jest całkowicie bezpłatny!

Nic nie może zastąpić kwiatów podczas uroczystości ślubnych. Ich obecność wprowadza radosną atmosferę i podkreśla rangę wydarzenia. W 2019 roku wartość globalnego rynku ślubnego szacowano na ponad 300 miliardów dolarów. W 2020 roku zaczęła się pandemia, a uroczystości weselne ustały. Po roku ograniczeń nastąpił rozkwit w ślubnym biznesie, a urzędy stanu cywilnego przeżywały prawdziwe oblężenie. Czy branża ślubna rzeczywiście ponownie rozkwitła? Odpowiedź na to pytanie na pewno pojawi się podczas seminarium internetowego, na które zapraszamy.

Zarezerwuj miejsce już teraz! Kliknij TUTAJ i przejdź do webinaru, aby dokonać rezerwacji.

Elegancką oprawą tego internetowego wydarzenia będzie Villa Mosconi Bertani, zabytkowa rezydencja pełna romantycznego uroku. Goście online będą mieć unikalną okazję by dowiedzieć się więcej na temat światowego rynku kwiatowego w 2021 r. oraz o spodziewanym zwiększonym popycie w roku 2022. Podczas seminarium poznamy też najnowsze trendy we florystyce ślubnej: bukietach ślubnych, butonierkach i aranżacjach kwiatowych. Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną wywiady z Simoną Polli, redaktor naczelną włoskiego magazynu ślubnego White Sposa; czołową florystką i konsultantką ślubną Patrizią Braida z Bloom’s Accademy oraz z nowo mianowanym Ambasadorem Holandii we Włoszech, Jego Ekscelencją Panem Willemem van Ee.

Wśród gości są także:
Jules Lewis Gibson, prezes i dyrektor kreatywny Florists’ Review Media Group – firmy działającej w branży od 1897 roku.

Reinier Haasnoot, new business manager w OZ Export. Podkreśli on znaczenie dobrych relacji na linii kupiec/sprzedawca, między hurtownikami, kwiaciarniami i organizatorami imprez weselnych.

Organizatorka wydarzenia, Valeria Randazzo, reprezentująca wiodące włoskie targi ogrodnicze Myplant&Garden, ujawni pierwsze szczegóły dotyczące pawilonu ślubnego na nadchodzących targach Myplant (23-25 ​​lutego 2022).

Sponsorami wydarzenia są: Anthura, Chrysal, Decorum, Dümmen Orange, Avalanche+, Hamifleurs i OZ Export. Partnerzy wspierający: Bloom’s Accademy, Flover, Tecarflor, Sonneveld Hydrangea, Piet Vijverberg, Hollaroses, Deniszorzi, Marta Paon, Sonia Spose Fiori Italiani (AFFI), Villa Mosconi Bertani, Myplant&Garden oraz Ambasada Holandii w Rzymie.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl