Targi Christmasworld (25 – 29 stycznia 2019) we Frankfurcie nad Menem to największa na świecie prezentacja ozdób świątecznych i okolicznościowych, dekoracji wystaw sklepowych, domów i ogrodów, akcesoriów karnawałowych oraz sztuki florystycznej.

Już po raz trzeci podczas targów Christmasworld odbędzie się pokaz świeżych kwiatów, roślin ozdobnych oraz kompozycji florystycznych – Floradecora.

Poprzednia edycja targów Christmasworld w 2018 roku zgromadziła rekordową liczbę 43 400 odwiedzających z całego świata. 1 048 wystawców z 43 krajów zaprezentowało szeroki wachlarz produktów od ręcznie robionych dekoracji choinkowych po instalacje świetlne dedykowane centrom handlowym czy miastom. Podczas towarzyszącego pokazu Floradecora zaprezentowano szeroką ofertę:

  • kwiatów ciętych,
  • roślin doniczkowych i cebulowych,
  • dekoracji sezonowych i wystaw kwiatowych,
  • gotowych kompozycji florystycznych,
  • produktów do pielęgnacji roślin i kwiatów,
  • ceramicznych akcesoriów dla florystów,
  • oprogramowania umożliwiającego prowadzenie sprzedaży,
  • usług logistycznych.

Targi Christmasworld 2019 rosną!

 Aby utrzymać stale rosnącą popularność oraz zapewnić nowe możliwości, organizatorzy postanowili zoptymalizować  rozmieszczenie wystawców podczas zbliżającej się edycji Christmasworld 2019. Nastąpi zmiana grup produktowych, a Hala 12 zostanie wykorzystana jako dodatkowa przestrzeń wystawiennicza. Liczba rejestracji na Christmasworld 2019 świadczy o pozytywnym odbiorze nowej koncepcji targów, które będą mogły pomieścić więcej wystawców. „Targi Christmasworld 2019 rosną! Już na tym etapie, liczba zgłoszeń przekroczyła poziom z poprzedniego roku w tym czasie. Jesteśmy szczęśliwi, że nasi wystawcy są z nami podczas obierania nowego kursu” mówi Eva Olbrich, dyrektor targów Christmasworld w Messe Frankfurt.

Zaobacz galerię zdjęć z targów Christmasworld i Floradecora 2018

 

Nowe rozmieszczenie wystawców ma zapewnić odwiedzającym maksimum satysfakcji.

Organizatorzy zmieniają rozmieszczenie wystawców, a także tworzą w każdej z hal wyjątkową przestrzeń w celu zapewnienia dodatkowych atrakcji odwiedzającym. Będą to miejsca przeznaczone na specjalne imprezy, podczas których chętne osoby zapoznają się z branżowymi perspektywami, nawiążą kontakty czy odpoczną przy kawie lub posiłku.

Galeria 1 będzie poświęcona towarzyszącym targom Floradecora, gdzie znajdziemy szeroki wybór świeżych kwiatów czy roślin ozdobnych. W Galerii 0 wystawcy przedstawią ofertę dekoracji do przestrzeni sprzedażowych, takich jak centra ogrodnicze, super markety czy kwiaciarnie.

– Produkty z grup „Artykuły florystyczne i dekoracje ogrodowe” , „Świece i zapachy” oraz „Wstążki i opakowania” nadal znajdziemy w Hali 8.0, jednak układ przestrzeni wystawienniczej ulegnie zmianie. Christmas Delights ze słodyczami oraz kulinarnymi prezentami dostarczy tutaj odwiedzającym dodatkowych atrakcji.

Hala 9.0 będzie przestrzenią poświęconą sekcjom „Sprzedaż wizualna i światło” oraz „Świąteczne i sezonowe dekoracje”, które są najpopularniejszymi grupami produktów podczas targów Christmasworld.

– W celu dostarczenia inspiracji na najwyższym poziomie, w Hali 11.0 połączone zostaną dwie grupy produktów „Świąteczne i okolicznościowe dekoracje” oraz „Artykuły florystyczne i dekoracje ogrodowe” Co więcej, odwiedzający będą mogli podziwiać tutaj Christmas Trends Show, gdzie zaprezentowane zostaną inspiracje na nadchodzący sezon.

–  Produkty z grupy „Świąteczne i okolicznościowe dekoracje” nawiązujące do tematyki wiosennej, wielkanocnej, jesiennej oraz halloweenowej zostaną przeniesione do Hali 12. Specjalne show „Vogue Vintage” uświetni pobyt w tym miejscu.

– Hala 12.1 będzie miejscem indywidualnych prezentacji oraz pawilonów narodowych.

Zmodyfikowana koncepcja targów Christmasworld ma na celu zachęcenie odwiedzających do przyjrzenia się nowym inspiracjom i rozwiązaniom. Zmieniona kombinacja grup produktowych dostarczy świeżych pomysłów. Targi Christmasworld od początku swojego istnienia kreują główne trendy w branży ozdób świątecznych oraz okolicznościowych. Całkowicie odmieniona edycja 2019 będzie otwarciem nowych perspektyw na przyszłość.

Kwartet targowy z dodatkową wartością

Wspólne przedsięwzięcie jakim jest Christmasworld i Floradecora to jednak tylko fragment programu targów we Frankfurcie. Tuż obok odbywać się będą bowiem Paperworld – międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej oraz Creativeworld – największe na świecie targi sektora kreatywnego, sztuki i DIY (od 26 do 29 stycznia). Wszystkie cztery imprezy targowe odbywają się tuż na początku sezonu handlowego, a co za tym idzie oferują niespotykaną nigdzie indziej mieszankę znanych i nowych produktów, usług, rozwiązań i trendów.

Zaproszenie na wspólny wyjazd

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów Christmasworld, Przedstawicielstwo Targów Frankfurt serdecznie zaprasza na wspólny wyjazd w dwóch wariantach.

Oferta  autokarowa z pełnym serwisem, w terminie: 24 – 29.01.2019r., obejmuje 3 noclegi i 3 dni pobytu na targach, w cenie 1 250 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 390 zł + VAT). Wyjazd autokaru
z Warszawy. Możliwość dołączenia do grupy w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub we Wrocławiu.

Oferta  samolotowa z pełnym serwisem, w terminie: 26 – 28.01.2019r., obejmuje 2 noclegi i 3 dni pobytu na targach, w cenie 1 950 zł +VAT  od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 260 zł + VAT). Wylot z Warszawy.

Więcej informacji na stronie www.christmasworld.messefrankfurt.com

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Bohdanowicza 21 lok. 21
02-127 Warszawa
www.targifrankfurt.pl
info@poland.messefrankfurt.com

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl