Dzień Matki w Kaliszu

27/05/2014 0

Jeszcze nie tak dawno temu pomysł pokazu florystycznego w galerii handlowej wydawał się co najmniej dziwny i pozbawiony sensu, a tajniki  florystycznej sztuki były zarezerwowane dla profesjonalistów. W przeciągu kilku ostatnich lat to podejście zdecydowanie się zmieniło, a dzisiaj nikogo już nie zaskakują otwarte pokazy adresowane do szerszej publiczności.

[imagebrowser id=77]

Pokaz florystyczny w dużym centrum handlowym to całkiem niezła metoda promocji branży kwiatowej. Galerie handlowe dają duże możliwości głównie ze względu na ogromny przepływ ludzi, a jeśli takiemu pokazowi towarzyszą konkursy z nagrodami, to można liczyć na bardzo duże zainteresowanie przechodniów.

Dzisiaj prezentujemy zdjęcia z ostatniego takiego pokazu, który odbył się w Galerii AMBER w Kaliszu.  Wydarzenie miało miejsce 25 maja, a więc tematem był  ‘Bukiet dla mojej Kochanej Mamy’. Pokaz poprowadziła Małgorzata Szymioł, Mistrzyni Polski VIII Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski 2014. Kilka zdjęć z uśmiechniętą twarzą naszej mistrzyni mówi wszystko. Takiej promocji roślin nam trzeba 🙂

Organizatorem pokazu było SITO-Oddział Poznański, wraz z Galerią AMBER. Profesjonalną narrację zapewniła doświadczona już w tym względzie przedstawicielka SITO, dr hab. Agnieszka Krzymińska z Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Międzynarodowy Sędzia Florystyki FLORINT .

 

Małgorzata Szymioł

na zdjęciu: Małgorzata Szymioł i Agnieszka Krzymińska

 

Bukiet na Dzień Matki

praca: Małgorzata Szymioł

Zdjęcia SITO o.Poznań.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o