Dziesięciolecie firmy Prestige-Kwiaty w Opolu

23/11/2013

[imagebrowser id=34]

Hurtownia Prestige-Kwiaty obchodziła niedawno jubileusz – 10 lat istnienia w Opolu. Okrągłą rocznicę postanowiono uczcić zapraszając klientów firmy na wieczorne spotkanie pt. „Wyjątkowy Wieczór Adwentowy”. ForumKwiatowe.pl również znalazło się na liście gości, dzięki czemu my także mogliśmy uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu. Byliśmy, zobaczyliśmy i… miło spędziliśmy czas, choć nie była to typowa impreza rocznicowa.

Jak na porządną hurtownię przystało, czyli taką, z której klient po prostu musi wyjść zadowolony, przygotowano kilka atrakcji. Tradycyjnie były to nietuzinkowe aranżacje,  w klimacie nadchodzących Świąt, w tym także skrzynia niespodzianka, którą można było podziwiać jeszcze przed wejściem do hurtowni. Nie mogło zabraknąć obowiązkowej mowy powitalnej, która w wydaniu pana Marcina Dudy jest zawsze pełna niespodzianek i wesołych akcentów. Co jednak najważniejsze, tego wieczoru w Prestige’u zaprezentowano gościom nowy asortyment – kolekcję artykułów bożonarodzeniowych. Impreza dość szybko zamieniła się w szał zakupów, a gospodarze mieli pełne ręce roboty… A kto się zmęczył, ten mógł odpocząć popijając grzane wino i objadając się ciastem.

Prezentujemy kilka zdjęć z hurtowni, a jako ciekawostkę dla tych, którzy w Opolu nie bywają, dodamy, że najmodniejszym kolorem w tym regionie jest biel 🙂 Również na Święta Bożego Narodzenia.

 

prestige-kwiaty-124

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl