Ewa Bugaj

14/09/2020
Ewa Bugaj

Wychowałam się na niewielkiej lubelskiej wsi wśród pól, łąk i leśnych bezdroży. Miłość do natury, roślin i zwierząt zaszczepił we mnie dziadek. Od dziecka jestem duszą artystyczną, którą rozwijam i pielęgnuję do dzisiaj. Moją pierwszą przygodę ze sztuką zaczęłam w Liceum Plastycznym w Nałęczowie. Nauczyłam się tam projektowania i wykonywania zabawek z drewna i tkanin. Poszerzyłam wiedzę i umiejętności z dziedziny rzeźby, malarstwa oraz historii sztuki. Studia na wydziale Architektury krajobrazu  SGGW w Warszawie wzbogaciły moje umiejętności w dziedzinie projektowania ogrodów. Zdobyłam wiedzę z zakresu dendrologii i roślin ozdobnych. Następnie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu florystyki.

Na dzień dzisiejszy spełniam się pracując w jednej z prestiżowych warszawskich kwiaciarni. Biorę udział w licznych konkursach, będąc laureatką wielu z nich. W tym roku zdobyłam pierwsze miejsce bukietem ślubnym na wystawie orchidei w BUW w Warszawie oraz drugie miejsce w konkursie „Pelargonia – Królowa lata”. Mając niedosyt florystycznych wyzwań, hobbystycznie uczęszczam na warsztaty z ceramiki i wikliniarstwa.

W 2019 roku postanowiłam spełnić swoje największe marzenie, rozpoczynając naukę w Akademii Marioli Miklaszewskiej w klasie mistrzowskiej.

Przygodo trwaj…

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl