Festiwal roślin w Krakowie

07/03/2022

To była uczta dla miłośników kwiatów doniczkowych. Dwa dni wielkiego marketu z kwiatami pod tytułem “Festiwal roślin” zgromadziło tłumy kupujących. Tak dużą powierzchnią wystawienniczą przeznaczoną wyłącznie dla roślin doniczkowych w jednym miejscu nie może pochwalić się żadna hurtownia kwiatów czy rynek kwiatowy zwany także giełdą.

W Małej Hali Tauron Arena w Krakowie, odbyła się kolejna już edycja Festiwalu Roślin. Tego typu imprezy odbywają się w wielu miastach w Polsce – kolejna odbędzie się w Radomiu 12-13 marca. Odwiedzający to dwudniowe wydarzenie mieli okazję do zakupu roślin, które zostały dostarczone przez organizatorów bezpośrednio od producentów. Przełożyło się to na atrakcyjne ceny, które zaczynały się już od poziomu 5 zł. Kupujący mogli wybierać z bardzo szerokiej oferty roślin doniczkowych, w której nie zabrakło modnych gatunków o dwubarwnych i pstrych liściach. Zainteresowanie – szczególnie młodych kupujących – było ogromne. Zobaczcie galerię zdjęć.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl