Już we wtorek 29 września, w Hurtowni Kwiatów Róża w Katowicach, odbędzie się finał Konkursu Florystycznego Młodych Talentów! Młodzi floryści od godziny 9-tej rano będą zmagać się z zadaniami konkursowymi: dużą formą i kompozycją w naczyniu. Jaki będzie efekt tych zmagań? Przyjedź, zobacz, zainspiruj się!

Przypominamy, że konkurs ma charakter otwarty, a jedynym ograniczeniem dotyczącym zawodników jest wiek (do 35 lat). Musimy przyznać, że zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania! Otrzymaliśmy aż 35 zgłoszeń! Spośród tych, którzy nadesłali nam portfolio swoich prac wybraliśmy ośmiu finalistów. Możemy zdradzić, że nie był to prosty wybór, a zdjęcia prac, które otrzymaliśmy zrobiły na nas duże wrażenie. Oto ośmiu zawodników, którzy wezmą udział w finale konkursu:

Zwycięzców poznamy już w przyszłym tygodniu. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć prace wykonane podczas finału. Jeśli i Wy chcecie zobaczyć jak pracują młodzi floryści to koniecznie odwiedźcie Hurtownię Róża. Startujemy we wtorek 29 września o godzinie dziewiątej., a tymczasem zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu. Na niej dowiecie się kto będzie sędziował oraz możecie przeczytać więcej o zawodnikach. Zapraszamy:

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl