Już w najbliższą niedzielę po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a razem z nią również MY! Nasza florystyczna ekipa spotka się już za kilka dni, żeby wesprzeć dzieło Jurka Owsiaka i towarzyszyć mu w kolejnej zbiórce pieniędzy na cele charytatywne. Będzie to spotkanie jubileuszowe, ponieważ Orkiestra zagra 25 raz! Jakie są tegoroczne cele akcji? Tym razem Fundacja będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.

florysci-dla-wosp-2017

 

Każdy jubileusz jest okazją do podsumowania, które w przypadku WOŚP wypada na prawdę imponująco. Wystarczy wspomnieć, że w ciągu 24 lat Fundacja zebrała ponad 720 mln złotych! Dzięki tym środkom zakupiła prawie 40 tysięcy najnowocześniejszych urządzeń medycznych, które trafiły do ponad 600 szpitali w całej Polsce. Najwięcej pieniędzy udało się zebrać podczas ostatniego, 24. Finału – była to kwota 72 mln 696 tys. 501 złotych.

Liczby robią wrażenie, ale nie opisują one w pełni fenomenu Orkiestry, która – jak powiedział Jurek Owsiak – jednoczy nas od 25 lat. Daje nam okazję by zaangażować się we wspólne działanie w kierunku dobra, czując przy tym ogromną radość, nadzieję i moc pozytywnej energii!

Emocje te towarzyszą również florystom biorącym udział w akcji Floryści dla WOŚP. Każde nasze spotkanie jest długo wyczekiwane i jest źródłem wielkiej radości. Już w najbliższy weekend floryści zgromadzeni przez nasz portal będą po raz ósmy wspierać Fundację WOŚP wykonując bukiety dla gości Wielkiego Finału. Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z tej największej w Polsce akcji charytatywnej środowiska florystycznego.

Wspierają nas:

loga-magnus logo-blanka logo-passiflora
logo-vhv
logo-poczta-kwiatowa
logo-bastex
loga-johan-willemse
loga-pawel

wosp

 

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl