“Przejrzyj na oczy” to hasło, pod którym zorganizowano 30. Finał WOŚP. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na Finale nie zabrakło florystów z kwiatami, którzy asystowali Jurkowi Owsiakowi w studio telewizyjnym.

13-ta edycja akcji “Floryści dla WOŚP” mimo “trzynastki” w nazwie nie okazała się pechowa, wręcz przeciwnie! Kwiaty w telewizji wyglądają pięknie, ale zanim tam dotrą trzeba wykonać wszystkie konieczne prace, od A do Z. Dla nielicznej grupy florystów jest to wyzwanie, ponieważ ilość kwiatów i bukietów do wykonania jest taka sama jak w poprzednich latach, gdy nasza grupa była dwa razy większa. Mimo to akcja przebiegła zgodnie z planem – w sobotę przygotowaliśmy kwiaty, z których powstało 170 bukietów oraz kilkanaście kompozycji na stół (do restauracji, która jest dostępna w studio). Kwiaty te pochodziły z wielu różnych firm, w tym znaczna część od hurtowników z Rynku Hurtowego Bronisze oraz z giełdy kwiatowej na Bakalarskiej. Poniżej znajdziecie listę wszystkich naszych partnerów, którzy współtworzyli 13. edycję akcji Floryści dla WOŚP. Łącznie dysponowaliśmy ilością ponad 10 000 kwiatów i zielonych dodatków! Taka ilość pozwoliła nam na stworzenie naprawdę bogatych i różnorodnych bukietów, które można było zobaczyć w telewizji.

Następny dzień – niedziela – to dzień Wielkiego Finału. Jesteśmy obecni w studio telewizyjnym, w którym… każdy dostaje lekkiego świra. Nie wiemy czy to się dzieje za sprawą pozytywnych emocji i energii, która nakręca wszystkich do tańca i śmiechu. Wiemy natomiast, że tak jest za każdym razem – a przynajmniej od 13-tu lat, czyli od czasu gdy nasze Forum gra z WOŚP. Ludzie w studio są szczęśliwi i bawią się jak dzieci! Uwierzcie nam, gdybyście tam wpadli choć na chwilę, to poczulibyście ten sam mega pozytywny nastrój. Dobre nastawienie pomaga, gdy trzeba dać z siebie wszystko – a my staraliśmy się najlepiej jak potrafiliśmy. Chcieliśmy, żeby kwiaty były możliwie najbardziej widoczne w telewizji – bo czy można sobie wyobrazić lepszą okazję by promować naszą branżę?

Naszym zadaniem było dostarczenie bukietów, które Jurek Owsiak wręcza podczas Wielkiego Finału gościom w studio telewizyjnym. Do kogo wędrują nasze kwiaty? Do tych, którzy wspierają zbiórkę WOŚP. Wśród osób, które są obdarowane kwiatami są zarówno aktorzy, sportowcy i celebryci, jak również przedstawiciele firm, gmin i innych grup. Łączy ich to, że postarali się by wesprzeć tegoroczny cel zbiórki – przypomnijmy, że jest nim zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Cieszymy się ogromnie, że kolejny raz mogliśmy przyczynić się do realizacji celów Fundacji i wesprzeć tę niesamowitą akcję charytatywną w kwiatowy sposób. Nasza grupa również otrzymała podziękowania i mieliśmy swoje kilkanaście sekund na wizji! Jurek Owsiak osobiście wręczył nam statuetką: dla ForumKwiatowe.pl za 13 udział w WOŚP. Otrzymaliśmy też zaproszenie do udziału w kolejnym Finale w przyszłym roku – już nie możemy się doczekać! A tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć – link jest TUTAJ.

Akcję “Floryści dla WOŚP” wsparli:

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.
Niceflowers Olga Świderska
Hurtownia kwiatów Magnus Michał Gnich
VHV Flowers and Greens
Orchidea Sp. z o.o.
Passiflora – Hurtownia kwiatów ciętych
CHRYSAL – Victus-Emak Sp. z o.o.
Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA
Kwiaty Mazowsze Rafał Gałecki
Michał Mosakowski
Roseland Piotr Matysiak
HANDEL KWIATY-HURT Małgorzata Szolc
LUKFLOR Sp. z o.o.
TB GROUP Tomasz Brzozowski
Ma-Ja Jadwiga Marjańska
KWIATY CIĘTE I DONICZKOWE Radosław Jankowski
GREENS LIFE Sp. z o.o.
Hurtownia Kwiatów ILEX Tomasz Sokół
EUFORIA Dariusz Czerniak
KMK Michał Kaźmierak
IMPORT-EXPORT Włodzimierz Grajek
Piotr Kazubek
Firma Handlowa Ryszard Nowicki
FINMARK Stanisław Kłosowski
Justyna Korzeb
Blanka Direct
A.J. Andrzej Jarosiński

Floryści dla WOŚP 2022 – galeria zdjęć

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl