Zbliża się 15. edycja akcji “Floryści dla WOŚP”, która odbędzie się w dniach 27 i 28 stycznia 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego florystyczna społeczność z całej Polski spotka się, by stworzyć piękne, kolorowe bukiety dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez lata ta inicjatywa stała się nieodłączną częścią WOŚP, dodając do jej Wielkiego Finału wyjątkowy, kwiatowy akcent.


Reklama

Historia “Floryści dla WOŚP” zaczęła się 15 lat temu, gdy grupa pasjonatów florystyki postanowiła połączyć siły dla szczytnego celu. Od tego czasu co roku, dzień przed Wielkim Finałem WOŚP, florystyczna ekipa spotyka się, aby przygotować bukiety dla darczyńców WOŚP. W tym roku nasza akcja rozpocznie się w sobotę, 27 stycznia. Floryści z całej Polski podejmą się wyzwania stworzenia kilkuset pięknych bukietów, które następnego dnia zagoszczą w studiu TVN. Podczas Wielkiego Finału WOŚP, Jurek Owsiak osobiście wręczy kwiaty darczyńcom, wolontariuszom, celebrytom oraz przedstawicielom firm wspierających WOŚP. Symboliczny gest wręczenia kwiatów po piękna temu wielkiemu wydarzeniu.

Akcja “Floryści dla WOŚP” to wyjątkowa szansa, by przekazać serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspierają WOŚP. Jest to także moment, w którym społeczność florystyczna z całej Polski może spotkać się, wymienić doświadczeniami i wspólnie działać w szczytnym celu. Moment, w którym pasja do kwiatów łączy się z działaniem dla dobra innych. Dołączcie do nas, wspierajcie, śledźcie nasze działania i razem twórzmy piękno dla dobra innych!

Partnerzy akcji

Akcja florystów nie odbyłaby się bez wsparcia firm z branży kwiatowej. W tym roku wspierać ją będą:

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl