31. Finał WOŚP poświęcony jest walce z sepsą. Pieniądze zebrane przez Fundację zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego wyposażenia dla laboratoriów mikrobiologicznych w całym kraju. Już teraz można wesprzeć cel zbiórki na wiele sposobów – więcej informacji o tym jak to zrobić znajdziecie tutaj.

Floryści dla WOŚP

Wielki Finał odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia, ale dzień wcześniej floryści z ForumKwiatowe.pl spotkają się, by po raz kolejny przygotować kwiaty na tę wyjątkową okazję. Będzie to 14. edycja akcji “Floryści dla WOŚP”!

Floryści dla WOŚP to akcja, której celem jest przygotowanie bukietów dla najważniejszych darczyńców wspierających Wielki Finał WOŚP. Nasze kwiaty powędrują nie tylko do gwiazd i celebrytów, ale też do przedstawicieli firm i innych organizacji, które są mocno zaangażowane w zbiórkę pieniędzy. Bukiety będą wręczane przez Jurka Owsiaka podczas Wielkiego Finału, a transmisję na żywo z tego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz na Player.pl.

Partnerzy akcji

Akcja florystów nie odbyłaby się bez wsparcia firm z branży kwiatowej. W tym roku wspierać ją będą:

Oraz liczne firmy z rynku kwiatowego na Bakalarskiej w Warszawie.

Jakie będą bukiety w tym roku? Jak będzie przebiegać akcja Floryści dla WOŚP? Relację z Wielkiego Finału będzie można zobaczyć na antenie wymienionych powyżej stacji oraz na kanałach FormKwiatowe.pl. Już teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich Finałów – TUTAJ.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl