30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę, a my będziemy w nim uczestniczyć po raz 13-ty. Floryści z całej Polski przyjadą do Warszawy żeby wziąć udział w tej najsłynniejszej akcji charytatywnej. Oj, będzie się działo!!!

Floryści na 29. Finale WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kończy 30 lat. Tyle czasu minęło od słynnej pierwszej zbiórki, której celem był zakup sprzętu potrzebnego do leczenia dzieci z wadami serca. Każdy kolejny Wielki Finał podrywa tysiące Polaków znacznie przerastając pierwotne oczekiwania twórców zbiórki. Dziś można chyba powiedzieć, że w Polsce nie ma osoby, która nie słyszałaby o tej unikatowej akcji.

W ciągu 29. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 mld PLN i kupiła ponad 67 300 urządzeń.

Źródło: wosp.org.pl

Dla redakcji ForumKwiatowe.pl oraz florystów, którzy biorą udział w Finale jest to wielka radość i wyróżnienie, że możemy być w samym sercu tej niesamowitej akcji. Już w najbliższy weekend spotkamy się, żeby jak co roku wykonać prawie 200 bukietów, które osobiście zawieziemy do studia TVN. Kwiaty ostatecznie powędrują do darczyńców obecnych w studio, a będzie je własnoręcznie wręczać Jurek Owsiak.

30. Finał WOŚP zagra w tym roku dla oczu: celem zbiórki będzie zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Partnerzy akcji Floryści dla WOŚP

W tym roku akcję “Floryści dla WOŚP” wspierać będą:

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.
Niceflowers Olga Świderska
Hurtownia kwiatów Magnus Michał Gnich
VHV Flowers and Greens
Orchidea Sp. z o.o.
Passiflora – Hurtownia kwiatów ciętych
CHRYSAL – Victus-Emak Sp. z o.o.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl